GTX 1650 vs RTX 3050

son zamanlardaki fiyat politikaları ve belirttiğim o yenisini al artık eskisi çöp oldu mantığından dolayı tercih etmiyorum ama umarım bunu değiştirirler.
Aynı fikirdeyim ancak tüketiciler bilinçsizce almaya devam ettiği sürece bu böyle devam edecektir.

Koyunların olduğu yerde çoban eksik olmaz.

Hangi marka model almalıyım ?
Asus Dual şuanda alabileceğin en F/P kart.

Al pişman olmazsın. Gidip her sene yeni teknoloji çıkarıp bir önceki seriye o teknolojiyi çıkarmayan markaya para vereceğime Intel alırım hatta Çinliler kart çıkarıyorlardı son durum ne bilmiyorum ama onu alırım daha iyi. Normalde NVIDIA'yı çok severdim hatta ilk 3 kartım NVIDIA'dır FX 5200'den tut 6600 GT'ye kadar çok fazla kartım oldu ama son zamanlardaki fiyat politikaları ve belirttiğim o yenisini al artık eskisi çöp oldu mantığından dolayı tercih etmiyorum ama umarım bunu değiştirirler.
Al pişman olmazsın. Gidip her sene yeni teknoloji çıkarıp bir önceki seriye o teknolojiyi çıkarmayan markaya para vereceğime Intel alırım hatta Çinliler kart çıkarıyorlardı son durum ne bilmiyorum ama onu alırım daha iyi. Normalde NVIDIA'yı çok severdim hatta ilk 3 kartım NVIDIA'dır FX 5200'den tut 6600 GT'ye kadar çok fazla kartım oldu ama son zamanlardaki fiyat politikaları ve belirttiğim o yenisini al artık eskisi çöp oldu mantığından dolayı tercih etmiyorum ama umarım bunu değiştirirler.

Edit: Sapphire Pulse önermem XFX alabilirsin o da ucuzdur.

Edit: Sapphire Pulse önermem XFX alabilirsin o da ucuzdur.
MSI RADEON RX 6600 MECH 2X 8G 6600 8GB GDDR6 Ekran Kartı
https://www.hepsiburada.com/msi-rad...i-p-HBCV00000VZN6Q?url_src=ios-product-detail
bunu önerir misiniz ?

Aynı fikirdeyim ancak tüketiciler bilinçsizce almaya devam ettiği sürece bu böyle devam edecektir.

Koyunların olduğu yerde çoban eksik olmaz.

Asus Dual şuanda alabileceğin en F/P kart.
MSI RADEON RX 6600 MECH 2X 8G 6600 8GB GDDR6 Ekran Kartı
bunu önerir misiniz ?

Geri
Yukarı