GTX 1650S AC Odyssey düşük FPS

CBum

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Alanya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 - Anakart: Gigabyte B450M-S2H - Ekran Kartı: Sapphire Pulse RX 6600 - RAM: Adata XPG Gammix 8GB 3200MHz (x2) - SSD: GeIL Zenith R3 High Performance 512GB - HDD: WD Blue 1TB 7200RPM - Kasa: Dark Diamond Pro Mesh - PSU: High Power 500W 80+ Bronze - Monitör: Asus TUF Gaming VG259QR 165HZ 1 ms

İşletim Sistemi: Windows 11 Pro

Telefon: Samsung Galaxy A52
Merhaba. Ben AC Odyssey'i en yüksek ayarlarda oynuyorum. FPS genelde 30-40 arası geziyor. Diğer oyunlarda ise böyle değil. Acaba neden olabilir? Bazen CPU kullanımı %90'lara çıkıyor. Ancak genelde %50-60 arası.
Ekran kartı: Galax GeForce GTX 1650 Super.
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100.

Bende diyorum ne oluyor :D yakın zamanda Windows 10 içinde güncelleme geldi. Bir de arka planda çok uygulama çalışıyor olabilir mi diycem de çalışsa bile sistemin gayet iyi.
Evet 😃 Win10 için olan güncellemeyi yaptım. Şimdi ayarlarla biraz oynadım. 45-65 arası FPS alıyorum.
Ayrıca, son güncelleme olan sürüm 460.89'u da yüklememişim. Onu da yükleyeyim.

Hocam ayarları resimdeki gibi yaptım ve FPS 50-60 civarlarına çıktı.

Evet 😃 Windows 10 için olan güncellemeyi yaptım. Şimdi ayarlarla biraz oynadım. 45-65 arası FPS alıyorum.

Bir de şeyi soracağım. Oyunun şu an neresindesin? Kefalonia adasından çıktın mı? Çıkınca başladıysa eğer oyunun devamında ki şehirlerde çok fazla obje var. Kefalonia diğer şehirlere göre çok boş sayılabilir. O objelerden dolayı da oluyor olabilir.

Bir de şeyi soracağım. Oyunun şu an neresindesin? Kefalonia adasından çıktın mı? Çıkınca başladıysa eğer oyunun devamında ki şehirlerde çok fazla obje var. Kefalonia diğer şehirlere göre çok boş sayılabilir. O objelerden dolayı da oluyor olabilir.
Bilmiyorum vallahi hocam. Ama çıkmamışımdır. Çünkü oyuna daha dün başladım ve toplam 2 saat bile oynamamışımdır.

Bilmiyorum vallahi hocam. Ama çıkmamışımdır. Çünkü oyuna daha dün başladım ve toplam 2 saat bile oynamamışımdır.

Yok yok çıkmamışsındır o zaman :D ben 15.saatte çıkmıştım oradan gerçi biraz abartmıştım ama :D her yere yürüyerek gidiyordum oyun çok sardı beni bugünde 8 saat oynadım doyamıyorum vallahi :D. Elim kolum ağrıdıda ara verdim.

Yok yok çıkmamışsındır o zaman :D ben 15.saatte çıkmıştım oradan gerçi biraz abartmıştım ama :D her yere yürüyerek gidiyordum oyun çok sardı beni bugünde 8 saat oynadım doyamıyorum vallahi :D. Elim kolum ağrıdıda ara verdim.
İyi hocam iyi 😃 oyun bayağı bir güzel. Şimdi FPS sorunu da kalmadığına göre devam edebilirim. Açıkçası bir problem olduğunu düşünmüştüm. Ancak yokmuş. Şahsen rahatladım 😃.

İyi hocam iyi 😃 oyun bayağı bir güzel. Şimdi FPS sorunu da kalmadığına göre devam edebilirim. Açıkçası bir problem olduğunu düşünmüştüm. Ancak yokmuş. Şahsen rahatladım 😃.

İnşallahta bir şey olmaz gerçekten mükemmel oyun. İyi oyunlar. Ha unutmadan seçimlerine dikkat et :D pişman olabilirsin sonra.

İnşallahta bir şey olmaz gerçekten mükemmel oyun. İyi oyunlar. Ha unutmadan seçimlerine dikkat et :D pişman olabilirsin sonra.
Tamamdır. Zaten Türkçe oynuyorum, dikkat ederim. Teşekkürler. Size de iyi oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı