GTX 1650S almaya değer mi?

Ssansarsalvo

Hectopat
Normalde RX 570 4 GB düşünüyordum ancak ondan güçlü olan NVIDIA kartlarına bakayım dedim. GTX 1650 Super'i buldum. RX 570 ile aralarında 300 TL fark olmasına rağmen en fazla 10 FPS falan fark ettiriyor. RX 570 bana oyunlarda gayet yeten bir kart ancak GTX 1650S almak daha mı mantıklı bilemedim. Çünkü aradaki 300 TL farkı karşılamıyor gibi. Yardım eder misiniz?

Driver sorunlarıyla uğraşırım onda sıkıntı yok.Son sürümü yükleyip güncel olma merakında değilim.Sadece 10 fps için 300 TL fark gereksiz geliyor bir 8 GB ram daha alıp çift kanal 16 gb yapabilirim.

Driver sorunlarıyla uğraşırım onda sıkıntı yok. Son sürümü yükleyip güncel olma merakında değilim. Sadece 10 FPS için 300 TL fark gereksiz geliyor bir 8 GB RAM daha alıp çift kanal 16 GB yapabilirim.

Emin olun uğraşırım demekle olmuyor. Şu ana kadar yaklaşık 15 farklı driver denemişimdir. Oyundan atma olsun, bilgisayarın kitlenmesi olsun. Faceit'de ace Clutch atacakken 1V1'de oyundan attı. O gün anladım AMD ekran kartı alınmayacağını.

Sapphire gibi bir markadan kurtulmak için bile alınır. Nvidia'ya geçmişken de Zotac almayın ama. Msı Gaming X modelini veya Asus Rog modelini alın. Asus Tuf'da alınabilir ama eski vasat Tuf'lardan değil. Yeni, düzeltilmiş Tuf alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı