GTX 1650S ekran kartı tavsiyesi

Galax veya XFX modellerini tercih etmeyin. MSI ASUS ve INNO3D markalarında 1280 CUDA çekirdeği bulunuyor. Galax ve XFX'de daha az. Ben kendim kullanıyorum INNO3D 1650 Super henüz 65 dereceyi geçtiğini görmedim.

Nasıl yapılır hocam pek anlamıyorum bu işlerden?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
başlangıç 15GB en büyük 20GB seçip uygulayın.
1650S'e gelecek olursak INNO3D modeli gayet iyidir 1440TL'ye N11'de satılıyor.

İnno3d gtx 1650 super kullanıyorum arkadaşların bahsettiği gibi 70-75 dereceleri geçmiyor, tavsiye ederim. Vatandan almak zorunda değilseniz benim aldığım bilgisayarı önerebilirim. 4502 TL

INNO3D GTX 1650 Super kullanıyorum arkadaşların bahsettiği gibi 70-75 dereceleri geçmiyor, tavsiye ederim. Vatan'dan almak zorunda değilseniz benim aldığım bilgisayarı önerebilirim. 4502 TL

Vallahi kardeşim şu an bana en uygun olan Vatan hem bana cok yakin hem de internetten sipariş edebilecek vaktim yok. Şu an köydeyim 1 - 2 gunlugune bugün yarin merkeze gideceğim o ara sipariş edeceğim. Bir de bayram olduğu için indirim yakalayabilirim diye düşünüyorum.

Bunu öneririm;

Buradan alırsanız hem montajlı hem de bilgisayarı test ederek gönderiyorlar. Vatan zorunlu değil bence.
Vallahi kardeşim şu an bana en uygun olan Vatan hem bana cok yakin hem de internetten sipariş edebilecek vaktim yok. Şu an köydeyim 1 - 2 gunlugune bugün yarin merkeze gideceğim o ara sipariş edeceğim. Bir de bayram olduğu için indirim yakalayabilirim diye düşünüyorum.
Hocam işinize karışmak istemem ama Vatan diye bir şey kalmadı artık 2020 yılındayız.

Neden bu kadar Vatan Vatan diye diretiyorsunuz anlamıyorum.

Bunu öneririm;

Buradan alırsanız hem montajlı hem de bilgisayarı test ederek gönderiyorlar. Vatan zorunlu değil bence.

Hocam işinize karışmak istemem ama Vatan diye bir şey kalmadı artık 2020 yılındayız.

Neden bu kadar Vatan Vatan diye diretiyorsunuz anlamıyorum.
Haklısınız bencede diğer yerler daha uygun fakat suan durumum vatana musayit o yuzden.

Geri
Yukarı