Çözüldü GTX 1650S için 80 derece normal mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Ekran kartı hem tek fanlı hem de kronik ısınma sorunu var. Kasanızın kapağını açabilirsiniz. Ayrıca havalar ısındığı için bu aralar ısı biraz daha artabilir.
Tamam, şimdi fark ettim. ASUS'un Phoenix modeli gibi duruyor, onların ısınma sorunu var, bende de aynı kart var, tost makinesi gibi yanıyor oyun oynarken. MSI Afterburner üzerinden undervolt rehberi izleyebilirsiniz, ben kartımı öyle hallettim.

Bilgisayardan anlamadığın kesin.

Gamepower kasa ve PSU. El yapımı C4.
Hocam babam sürpriz yapmak istemiş o yüzden ortaya böyle bir şey çıktı :D
Merhaba Minecraft Java destekli bir oyun olduğu için RAM ve ekran kartını çok yüksek kullanır eğer gene de kasma donma vs gibi problemler yaşıyorsanız Bilgisayar Kasa Temizliği Nasıl Yapılır? adımlarını uygulayın işe yaramaz ise Ekran kartı temizleme ve termal macun yenileme rehberi
Kasma veya donma yaşamıyorum ama korktuğumdan sordum ve bu dönemde ekran kartı almak biraz zor.

Son düzenleme:
Ekran kartı hem tek fanlı hem de kronik ısınma sorunu var. Kasanızın kapağını açabilirsiniz. Ayrıca havalar ısındığı için bu aralar ısı biraz daha artabilir.

Çözüm

Geri
Yukarı