GTX 1650S R5 2600 sistem kaç TL eder?

Eğer alıcı olsan bu sisteme 9000 verecek miydin? Kim mantıklı düşünmeli sence?

RX 580'i 6000'den alan insanların dolu olduğu bir ülkede yaşıyoruz bilmem farkında mısın sen almazsın bende almam ama alan çok, arayanda çok, çok parça sattım böyle.

RX 580'i 6000'den alan insanların dolu olduğu bir ülkede yaşıyoruz bilmem farkında mısın sen almazsın bende almam ama alan çok, arayanda çok, çok parça sattım böyle.
RX 580 ile 1650S aynı kefede değil ama şu piyasada. 9000 çok fazla bir fiyat bu sistem için. Geçen bu fiyata RTX 3060 sistem satışa sunuldu.

Peki ben size bir şey sorayım, arkadaş 5-6k ya satsa, aynı paraya eşdeğer bir sistem alabilir mi sizce şu anki piyasada. İyi hoş güzel kimse piyasa yükselmesin istiyor ama bunu yaparken kimse zarar etmek istemez.

Ben o konuda yorum yapmadım zaten. Satmaması şu an için en iyisi. 9000 bu sistem için gerçekten fazla bir fiyat.

PS5 alacaktım ama sanırım söylediğin gibi ucuza gidecek bu PC 2/3 sene idare eder diye düşünüyorum PS5 aldın mı yanında televizyonu derken gereksiz buldum bende herkese yorumları için teşekkürler.

PS5 alacaktım ama sanırım söylediğin gibi ucuza gidecek bu PC 2/3 sene idare eder diye düşünüyorum PS5 aldın mı yanında televizyonu derken gereksiz buldum bende herkese yorumları için teşekkürler.

Konsol ülkemizde çok pahalı dostum 400 dolar olan bir şeye 6000-7000-8000 verilmez satma sistemi kalsın yükseltme yaparsın.

Geri
Yukarı