GTX 1650S RDR2 2K için grafik ayarı tavsiyesi

İşletim sistemi
Windows 10

lengthok

Hectopat
Makaleler
5
Merhaba, Türkçe yamalı şekilde RDR 2 oynamak istiyorum. 2K bir monitörüm var fakat ekran kartım GTX 1650 Super. Bu kart ile 2K'da akıcı bir şekilde oynanacak grafik ayarı var mıdır?

Ben o ekran kartı ile 1080P de ultra-high karışık oynadım. Şehir içi 30 fpslerdeydi. 2K oynanman için medium-low çekmen lazım. Yeterli olmayabilir.
Ben o ekran kartı ile 1080P de ultra-high karışık oynadım. Şehir içi 30 fpslerdeydi. 2K oynanman için medium-low çekmen lazım. Yeterli olmayabilir.
İşlemcin ve Ram ne?

Oyunun çok fazla grafik ayarı var. Hangisini nasıl yapacağımı bilmiyorum.

16 GB DDR3 1600 MHz RAM.
İ74790.
2k zor gözüküyor. Red Dead Redemption 2 - Best Optimized Settings [FPS BOOST] Şu ayarları deneyebilirsin. Mesela kasarsa Anisotropic Filtering kapatabilirsin.
2k zor gözüküyor. Red Dead Redemption 2 - Best Optimized Settings [FPS BOOST] Şu ayarları deneyebilirsin. Mesela kasarsa Anisotropic Filtering kapatabilirsin.
GTX 1650 SUPER Sistemin RDR2 Performansı Açtığım konu.

En düşük ayarlara çekip 30 üstü görmek için dua edebilirsin mesela. Görüntü çamur gibi olduğu sürece 2K'nın manası yok. Olmadı overclock yaparak ekran kartını biraz daha destekleyebilirsin.

GTX 1650S 2K görüntü verebiliyor mu? Verebiliyorsa bile zorlanacaktır kötü grafikler ile low FPS oynamanız gerekecektir zevk almazsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2K ve Xbox ayarları ile rahatça oynayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2K ve Xbox ayarları ile rahatça oynayabilirsiniz.
1650SUPER beni hep şaşırtıyor. Göründüğünden daha underrated bir kart.

Yeni konular

Geri
Yukarı