GTX 1650S Red Dead Redemption 2 dokular yüklenmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

ARoolse

Hectopat
Merhabalar. Oyunu dün indirdim ancak daha baştan fark ettim ki bazı dokular yüklenmiyor. Mesela atın gövdesi ve bazı duvarlar CS 1.6'dan çıkmış gibi ama bazı yerler muazzam. Oyun orijinal. Çözümü bilen var mı? Sistemim:
  • R5 2600.
  • GTX1650S.
  • B450M S2H.
  • 2x8 16 GB RAM.

Merhabalar. Oyunu dün indirdim ancak daha baştan fark ettim ki bazı dokular yüklenmiyor. Mesela atın gövdesi ve bazı duvarlar CS 1.6'dan çıkmış gibi ama bazı yerler muazzam. Oyun orijinal. Çözümü bilen var mı? Sistemim:
  • R5 2600.
  • GTX1650s.
  • B450M S2H.
  • 2x8 16 GB RAM.

Galiba oyun sınır koyuyor ,buna benzer bir sorun GTA 4'te de vardı.

Oyun HDD'ye kurulu ise olabilir. GPU driver güncel mi ? Güncel ise temiz kurulum yapıp bir daha deneyiniz. Oyun sırasında arka planda gereksiz fazladan tüketim yapan uygulama var mı? Grafik ayarları oyunun önerisi şekilde denediniz mi?

Oyun HDD'ye kurulu ise olabilir. GPU driver güncel mi? Güncel ise temiz kurulum yapıp bir daha deneyiniz. Oyun sırasında arka planda gereksiz fazladan tüketim yapan uygulama var mı? Grafik ayarları oyunun önerisi şekilde denediniz mi?

Oyun SSD'ye kurulu arkada hiçbir şey açık değil GPU'yu daha dün güncelledim oyunun önerdiği grafik ayarında oynuyorum.

SSD niz var mı ve oyun SSD'ye mi kurulu?

Oyun SSD'ye kurulu.

Geri
Yukarı