Çözüldü GTX 1650S sistemde Dying Light 2 oyuna girerken çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

alp23

Hectopat
RAM
Crucial Ballistix 8GB DDR4 3200MHz PC CL16 UDIMM
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GTX 1650 SUPER
Anakart
MSI A320M-A PRO AMD AM4
İşlemci
AMD Ryzen 3 3100 4-Core Processor (8CPUs) 3.6GHz
Dying Light 2 açılıyor ana menüye giriyor ama devam et dediğimde çöküyor.
Yeni Save açmayı denedim hata devam ediyor yardımcı olabilecek var mı?

Not: Pek fazla bilgim yok ama darboğaz yaptığını düşünüyorum 16 GB RAM vardı biri bozuldu tek RAM ile kullanmak zorundayım bir süre.

Son düzenleme:
Çözüm
Darboğaz olmaz o GPU ile olsa da oyun bu yüzden çökmez. Farklı bir sorun var. Oyun açılsa bile 60FPS falan bekleme düşük-orta grafik ayarlarında 1060 6GB ile 35-40FPS alıyorum. Optimizasyonu zaten sıkıntılı bir oyun.

Steam'den aldıysan belgelerimdeki Dying Light 2 klasörünü komple silip Steam kurulum dosyasına gidip
  • \Steam\userdata\[USERID]\534380\remote\out\
Buradaki 534380 sizde farklı olabilir, komple siliyorsun. Steam oyun dosyalarını doğruladıktan sonra tekrar giriş yap.
Darboğaz olmaz o GPU ile olsa da oyun bu yüzden çökmez. Farklı bir sorun var. Oyun açılsa bile 60FPS falan bekleme düşük-orta grafik ayarlarında 1060 6GB ile 35-40FPS alıyorum. Optimizasyonu zaten sıkıntılı bir oyun.

Steam'den aldıysan belgelerimdeki Dying Light 2 klasörünü komple silip Steam kurulum dosyasına gidip
Buradaki 534380 sizde farklı olabilir, komple siliyorsun. Steam oyun dosyalarını doğruladıktan sonra tekrar giriş yap.

Çözüm
Darboğaz olmaz o GPU ile olsa da oyun bu yüzden çökmez. Farklı bir sorun var. Oyun açılsa bile 60FPS falan bekleme düşük-orta grafik ayarlarında 1060 6 GB ile 35-40FPS alıyorum. Optimizasyonu zaten sıkıntılı bir oyun.

Steam'den aldıysan belgelerimdeki Dying Light 2 klasörünü komple silip Steam kurulum dosyasına gidip.

Teşekkür ederim. Oyuna girdim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı