GTX 1650S sistemde GTA V kasıyor gibi gözüküyor

Newke

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, GTA V'de 60-70 FPS arası alıyorum en yüksekte ve resmen kasıyor gibi duruyor. Sabitliyorum FPS'i 75'e, o zaman düzeliyor ama bu sefer 75'ten 70'e düşse sanki 30 FPS'miş gibi gözüküyor. Kafayı yiyeceğim, ne yapmalıyım?

Sistem Özelliklerim:
Intel i3-9100F.
8 GB RAM.
MSI H310M PRO-VDH Plus.
MSI GeForce GTX 1650 Super.

Orta ayarlara aldım ve 75 e sabitledim yine ,ama bazı yerlerde 73 e falan düşünce sanki 50 fpse düşüyormuş gibi oluyor çok sinir bozucu.

Monitörünüzün Nvidia sitesinden G-Sync yazılımını destekleyip, desteklemediğine bakın. Eğer desteklemiyorsa, V-Sync kullanmaktan başka çareniz yok. Ayrıca kaç hertz monitör?

Bende de 8gb ram var ve şehir için arabayla hızlandığım zaman ekran kartı kullanımım ve FPS düşüyor (takılma şeklinde değil) 60 altına düşmüyor ama yine de bende de kasıyor gibi oluyor akmıyor yani oyun , internette araştırdığım kadarıyla rami 16 yapmak bu durumu düzeltiyor.

Bende de 8gb ram var ve şehir için arabayla hızlandığım zaman ekran kartı kullanımım ve FPS düşüyor (takılma şeklinde değil) 60 altına düşmüyor ama yine de bende de kasıyor gibi oluyor akmıyor yani oyun , internette araştırdığım kadarıyla rami 16 yapmak bu durumu düzeltiyor.
Hocam sistemden sisteme değişebilir tabi ama ben kendi sistemimde 1080p / yüksek ayarlarda 60FPS sabit oynuyorum ve 0 kasma

Geri
Yukarı