GTX 1650S sistemde LoL donuyor

Brisha

Yoctopat
Daha fazla  
LoL oynarken bazen maç yüklenme ekranında bazense oyun esnasında takılma yaşıyorum ve bilgisayarda hiçbir komut gerçekleştiremiyorum. Böyle olunca da kasadan bilgisayarı kapatmak durumunda kalıyorum. Bu takılma sorunu başka hiçbir oyunda olmazken tek LoL'de olması can sıkıcı bir hal almaya başladı. Riot destekle konuştum ve dedikleri çoğu şeyi yaptım fakat sonuç aynı hala sorun devam ediyor. Sizlerin tavsiyesi neler bu konu hakkında?

GTX 1650 Super, Ryzen 5 1600, 16 GB RAM.

Ben de Youtube de veya Google de aynı sorunu yaşadım. Prizimi değiştirdim anlık güç veremediği için. Ve sorun sonrasında düzeldi hiç bir zaman bilgisayarım donmadı. Senin sorunun anlık güç kesintisi olabilir benim yaşadığım gibi. HDD mi kullanıyorsun ? Bad sektör varsa da aynısını yaşarsın bence.

Ben de Youtube de veya Google de aynı sorunu yaşadım. Prizimi değiştirdim anlık güç veremediği için. Ve sorun sonrasında düzeldi hiç bir zaman bilgisayarım donmadı. Senin sorunun anlık güç kesintisi olabilir benim yaşadığım gibi. HDD mi kullanıyorsun ? Bad sektör varsa da aynısını yaşarsın bence.
Hayır SSD

yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum bilgisayarımı bu sorunu daha önce yaşamamıştım ama ilk defa geçen hafta başladı.
Priz çoklayıcısı kullanıyorsun muhtemelen hocam , hangi marka priz çoklayıcı kullanıyorsun ? Mesela ben markasız ucuz bir prizden markalı Mutlusan prize geçtim zerre sıkıntı yaşamadım.

Priz çoklayıcısı kullanıyorsun muhtemelen hocam , hangi marka priz çoklayıcı kullanıyorsun ? Mesela ben markasız ucuz bir prizden markalı Mutlusan prize geçtim zerre sıkıntı yaşamadım.
Markasını bilmiyorum fakat dediğiniz prizi alıp tekrar deneyeceğim. Teşekkürler tavsiyeniz için.

Geri
Yukarı