GTX 1650S vs RX 5500 XT

Pekala o zaman RX 5500 XT alacağım. Bu arada PowerColor Dual modelinde sorun var mıdır? Diğer kartlara bakmama sebebim benim monitörüm HDMI desteklemiyor. Sadece bu modelde DVI ya da VGA girişi var adını tam bilmiyorum.
Model: https://www.hepsiburada.com/powercolor-amd-radeon-rx5500xt-dual-8gb-128bit-gddr6-ekran-karti-axrx-5500xt-8gbd6-dh-oc-p-HBV00000SKF

Modeli pek bilmiyorum ama sorun yaşayan da görmedim marka da köklü bir marka.
Dönüştürücü de alabilir ama dönüştürücüler genel olarak çalışmıyor önerebileceğim bir dönüştürücü de yok o yüzden bu modeli alabilir ama dediğim gibi pek bilmiyorum fakat sorun yaşayan da görmedim.

Modeli pek bilmiyorum ama sorun yaşayan da görmedim marka da köklü bir marka.
Dönüştürücü de alabilir ama dönüştürücüler genel olarak çalışmıyor önerebileceğim bir dönüştürücü de yok o yüzden bu modeli alabilir ama dediğim gibi pek bilmiyorum fakat sorun yaşayan da görmedim.
Hocam ekstra olarak şimdi şu anki ekran kartı driverini kaldırırken DDU kullanacağım. O seçeneklerde temizledikten sonra yeniden başlat veya kapat seçeneği var. Şimdi ben yeni ekran kartı takacağım için, temizledikten sonra kapat seçeneğini kullanıp yeni ekran kartını taksam doğru yapmış olur muyum?

Hocam ekstra olarak şimdi şu anki ekran kartı driverini kaldırırken DDU kullanacağım. O seçeneklerde temizledikten sonra yeniden başlat veya kapat seçeneği var. Şimdi ben yeni ekran kartı takacağım için, temizledikten sonra kapat seçeneğini kullanıp yeni ekran kartını taksam doğru yapmış olur muyum?

Hocam pek bilgim yok ne yalan söyleyeyim yanlış bilgi vermek istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı