GTX 1660 bilgisayar 1 saniyeliğine donup "dırr" sesi çıkartıyor

Herixa

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 1 aydır bu sorun mevcut. Oyun oynarken olduğu zaman sinirim tepeme biniyor, önemli anları kaçırabiliyorum. Kaspersky, Malwarebytes taramaları temiz.

Sistemim:
Windows 10 Pro (Windows 11'e 2 kez geçip geri döndüm.)
GTX 1660.
AMD Ryzen 5 2600.
8x2 16 GB 3000 MHz RAM.
PSU: Xigmatek Astro RGB kasasındaki PSU. ASTRO 650W 80PLUS POWER 4x120mm RGB FANLI USB3.1 KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Ya bendede mavi ekran geldi oyun dondu yeniden açıldı PC o oldumu sende

Hocam eğer böyle bir şey ise, ben hdd/ssd'i değiştirince sorun düzelmişti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SSD Secure Erase ile tamamen silip tekrar Windows kurumu yapın ölü bölgede veri var oda takılma yapıyor her seferinde bu da fayda etmezse yeni bir SSD şart geçmiş olsun benim de başıma gelmişti çok sinir bozuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Böyle bir şeyde SSD'den yüksek ihtimalle. Eski laptopumda çok oluyordu. SSD taktığımızda düzeldi.

Evet hocam sıkıntı bu şekilde. Ama art arda olmuyor. Saatte bir falan oluyor.
HDD: Western Digital 3.5" 1 TB Caviar Blue WD10EZEX SATA 3.0 7200 RPM Hard Disk Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

SSD: TOSHIBA OCZ 240GB TR200 Serisi Sata 3.0 SSD (555MB Okuma / 540MB Yazma) fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Yeni konular

Geri
Yukarı