GTX 1660 marka tavsiyesi

Ozan-Tufan

Kilopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Arkadaşlar mevcut GTX 970 kartımdan artık memnum olmadığım ve eskimiş olması sebebiyle güncelleme kararı aldım. Bu güncelleme için ise sadece MSI veya ASUS'un GTX 1660 kartlarından birini almaya karar verdim. Lakin gaming, super, ventus gibi farklı farklı serileri mevcut. Size zahmet konu hakkında net bilgisi olan yorum yapabilir mi? @Silinen üye Eğer net bilginiz varsa siz de yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Peki super serisi ne oluyor? Onu açıklar mısınız? Bazılarında Super, ventüs gibi ibare var. Bunları sordum esasında ben. Zaten MSI veya Asus alacağımı belirttim.

Peki super serisi ne oluyor? Onu açıklar mısınız? Bazılarında super, Ventus gibi ibare var. Bunları sordum esasında ben. Zaten MSI veya ASUS alacağımı belirttim.

Super hali daha perfonmaslı hali'dir. Arada fiyat farkına değecek perfonmas var.
Eğer bütçenizi 130 TL artırırsanız en dayanıklı ve en iyi soğutma modellerinden birini size önereceğim.

Ne yapıp edilip super alınmalı
Marka olarak da bir takıntınız yoksa nispeten daha uygununu alın Gaming X gibi seriler gereksiz pahalı

Yeni konular

Geri
Yukarı