GTX 1660 RYZEN 5 3500 sistem nasıldır?

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
Bu bilgisayar iyi mi ve site güvenilir mi? Bilgisayar toplama ile alakalı konu açmıştım ve çok hoşuma gitmedi, kendim böyle bir bilgisayar buldum hoşuma gitti. PSU sıkıntı çıkarır mı özellikle?

Çok kararsız kaldım be hocam. PSU canımı sıkıyor, acaba almasam mı diye.

Çok dert ettiyseniz PSU'yu kaliteli bir model alabilrisiniz kendiniz. Ama ben kötü olmadığını hatırlıyorum. Yine de yeni bir konu açın daha güncel kullanan kişilerden bilgiler gelebilir.

Çok dert ettiyseniz PSU'yu kaliteli bir model alabilrisiniz kendiniz. Ama ben kötü olmadığını hatırlıyorum. Yine de yeni bir konu açın daha güncel kullanan kişilerden bilgiler gelebilir.

Hocam, sistemde soğutucu falan yok. Doğru düzgün seçenek yapıp atar mısınız? Bunu alacağım, ekran kartı farkı iyi.

Hocam, sistemde soğutucu falan yok. Doğru düzgün seçenek yapıp atar mısınız? Bunu alacağım, ekran kartı farkı iyi.

Alabiliyorsanız bunu alın.

Artı -1 Eksi
Problem olmaz O.C yapamıyorsunuz zaten. Biraz ısınabilir ama ciddi bir şey olmaz.

Hele bir sistem elime geçsin, bir problem olursa alırım bakalım. Zaten Valorant için. Yani o kadar ısındıracak bir oyun değil bence.

SSD'yi Sandisk Ultra yapabilirsin. Sıcaklık sorunu çekersen de 200 lira civarına alabileceğin soğutucular fazlasıyla iş görür o işlemci için.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı