GTX 1660 Super alınır mı?

ilahikubilaybey

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. İtopya indirimlerinde bir ekran kartı yakaladım, kart Gigabyte GTX 1660 Super OC. Normalde MSI GTX 1660 Super Gaming X veya Gigabyte GTX 1660 Super Gaming OC düşünüyordum ancak indirime girdikleri veya girecekleri yok. 2000 bandında yakalamışken alınır mı yoksa Temmuz'u mu beklemeliyim? Bütçem monitör dahil 7 bin TL ancak bütçenin tamamını Temmuz'da tamamlayacağım içinde daha iyi fırsatlar önüme çıkabilir diye acele etmek istemiyorum ne dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. İtopya indirimlerinde bir ekran kartı yakaladım, kart Gigabyte GTX 1660 Super OC. Normalde MSI GTX 1660 Super Gaming X veya Gigabyte GTX 1660 Super Gaming OC düşünüyordum ancak indirime girdikleri veya girecekleri yok. 2000 bandında yakalamışken alınır mı yoksa Temmuz'u mu beklemeliyim? Bütçem monitör dahil 7 bin TL ancak bütçenin tamamını Temmuz'da tamamlayacağım içinde daha iyi fırsatlar önüme çıkabilir diye acele etmek istemiyorum ne dersiniz?

Ben de aynı şekilde çok kararsızım.

Ben de aynı şekilde çok kararsızım.
Sürekli bir dürtükleme hissi var içimde hocam bir diyorum yakaladığım indirimli ürünü kapayım ama daha sonradan bu ülkede ne yazık ki hiçbir şey belli değil bekle diyorum kendi kendime dolar görebileceği en yüksek zirveyi gördü şimdi toplanmaya başlıyor ek olarak dünyada üretim ve stok durduğu için gereksiz bir pahalılıkta var bugün 2000 olan ürünü 2 ay sonra 1800'e almak bugün 1500 civarında olan ryzen 5 3600'ü 1300'e almak muazzam olur ve mümkün sanırım ben beklemeyi seçiyorum hocam şurda 1.5 beklemek bana bir şey kaybettirmez ama dediğim gibi çok şey kazandirabilir her şeyden öte yeni 4000 serisi b550'ler falan geliyor eli mahkum indirime gitmek zorundalar bekleyelim bakalım.. üstelik bir arkadaşın attığı ss'te bu kart en dip 1799 tl'yi görmüş yine görebilir neden olmasın.. bu arada düşündüğünüz parçaları görmek isterim hocam istişare yapabiliriz..
Bayramda hemen her site kendi çapında indirimler yapar. Fırsatları değerlendirebilirsiniz.
bu vatan kdv indirimlerini bir türlü yakalayamıyorum ne zaman oluyor acaba saat kaçta

Vatan kdv indirimleri haftasonu olabiliyor. Siz cumadan kontrol edin. Diğer soru o fiyata 1660 super alınır. Zam gelebilir bilgisayar parçalarına.

Yeni konular

Geri
Yukarı