GTX 1660 Super boşta 53 derece normal midir?

El Quvava

Hectopat
Yer
Ankara
Normalde Afterburner ile sıcaklığı 39 arasında tutuyordum fanları açıp ama fan ömrü gider diye otomatiğe aldım boştayken fanlar dönmüyor. 53 derecede normal midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek normal değil aslında. Afterburner gibi programlarla bakar mısın boşta kaç MHz hızında çalışıyor? Memory clock son hızda çalışıyorsa normal. Ama boşta memory clock'un son hızda çalışması normal değil.

Normalde Afterburner ile sıcaklığı 39 arasında tutuyordum fanları açıp ama fan ömrü gider diye otomatiğe aldım boştayken fanlar dönmüyor. 53 derecede normal midir?
Boşta 53 derece normal değil.Benim tarıyıcı açık aktif şekilde kullanıyorum arkaplanda Valorant açık 50-51 derece arası gidip geliyor.
sa.jpg

Pek normal değil aslında. Afterburner gibi programlarla bakar mısın boşta kaç MHz hızında çalışıyor? Memory clock son hızda çalışıyorsa normal. Ama boşta Memory Clock'un son hızda çalışması normal değil.

Fan dönmüyor, gayet normal yani.
GTX 1650 kullanıyorum. Şu an bilgisayar boşta sayılır ve fanlar dönmüyor. Bu şekilde 54 derece.

1648403499908.png

Fan dönmüyor, gayet normal yani.
GTX 1650 kullanıyorum. Şu an bilgisayar boşta sayılır ve fanlar dönmüyor. Bu şekilde 54 derece.

Eki Görüntüle 1344031
Hocam boştaysa neden 1400MHz core clock ve 6000MHz memory clock ile çalışıyor? Nvidia'daki durumu unuttum ama şuan Afterburner'ınızda görülen değerler anlık hız değerleri değil mi?

Hocam boştaysa neden 1400MHz Core clock ve 6000MHz Memory clock ile çalışıyor? NVIDIA'daki durumu unuttum ama şu an Afterburner'ınızda görülen değerler anlık hız değerleri değil mi?

Evet hocam. Nedenini ben de bilmiyorum. Sadece Chrome açık iken bu değerler gözüküyor

Yeni konular

Geri
Yukarı