GTX 1660 Super FPS Düşüşleri

ethemkvnc

Hectopat
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi artık bu durumdan gerçekten bıktım. Kafayı yiyeceğim artık.
CS:GO'da 350 FPS'leri görüyorum ama 2 dk'dir bir FPS bayağı düşüyor ve saniyelik hem ses hem oyun donuyor. Artık kafayı yiyeceğim bu eski sistemim de de oluyordu sırf onun için yeni sisteme geçtim.
  • MSI B450M PRO Max.
  • HyperX Kingston Predator 2x8 3000MHz.
  • Ryzen 5 1600 AF.
  • MSI 1660 Super.
  • 600W PSU.
Ve sonuç yine aynı özellikle CS GO ve PUBG'de oluyor. PUBG'de de 150'lerden 100'e düşüyorum takılıyor tam o sıra ama çok sinir bozucu artık bıktım. Sorun nerede anlayamadım.
Mesela Valorant, GTA V, F1 2019 bu tarz oyunlarda öyle droplar yemiyorum.
Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Not:
Yeni sisteme geçerken PSU, SSD, HDD bunları değiştirmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Isınmadan dolayı olabilir mi? Kasayı açıp fanların vidalarını vesaire kontrol edebilir misiniz? Gevşek olduğu için tam soğutma yapamıyor olabilir. Klasik olacak ama bir de virüs taramasından geçirir misiniz? Belki virüsten dolayı olabilir.

CS:GO ve PUPG oyunlarında stabilite sorunları var diye duydum ama ben hiç sorun yaşamadım PUPG oynarken. CS:GO oynamadığım için bilmiyorum.
İnternet bağlantısı sorun yapınca anlık donma yapar oyunda ama FPS düşüyor dediğin için:
Sistemine ve monitörüne göre PUPG ayarlarını videoyu izleyip yapabilirsin. Umarım yardımı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı