GTX 1660 Super Gaming X - Ekranda göz kırpma

Umut Mermer

Centipat
Çözümü falan yok boşa uğraşmayın ben kartı sattım kurtuldum 2 hafta rahat uğraştım bu soruna güç yönetim modunu yüksek performansa alınca geçiyor fakat boşta 40 dereceyken 60 65 dereceye çıkıyor değmez Hynix bellek kullandığı için oluyor bu sorun NVIDIA'yla görüştüm onlarda çözemediler bu serilerde sorun var.

KS
G

Guhaze

Picopat
Çözümü falan yok boşa uğraşmayın ben kartı sattım kurtuldum 2 hafta rahat uğraştım bu soruna güç yönetim modunu yüksek performansa alınca geçiyor fakat boşta 40 dereceyken 60 65 dereceye çıkıyor değmez Hynix bellek kullandığı için oluyor bu sorun NVIDIA'yla görüştüm onlarda çözemediler bu serilerde sorun var.

Kaça sattın? Kaça satabilirim?

Mest0102

Picopat
Yalnız değilsiniz aynı sorunu bende yaşıyorum. Bir çözüm bulabildiniz mi acaba? Böyle bir şey olması oyunlarda performansı ya da oyun akıcılığını etkiler mi sizce?

Monitörü değiştirince sorun düzeliyor aynı sorun bende de vardı.

Bakın karttan dolayı olmuyor monitörden dolayı oluyor Rampage marka monitörüm vardı aynı sorun bende de oluyordu monitörü değiştirince sorun düzeldi.

Yer
Industrial Designer
Neden oluyor? Sorunun kaynağı gerçekten Hynix bellek çipleri mi? Bilmiyorum ama 1 haftadır 461.72 sürümünde de "Optimum Güç" seçeneğiyle kullanıyorum ve hala bu sorunla karşılaşmadım, sanırım sorun çözüldü.
Bugün yüklediğim sürücü: 461.81 Game Ready Driver.

Son düzenleme:
Yer
Industrial Designer
Neden oluyor? Sorunun kaynağı gerçekten Hynix bellek çipleri mi? Bilmiyorum ama 1 haftadır 461.72 sürümünde de "Optimum Güç" seçeneğiyle kullanıyorum ve hala bu sorunla karşılaşmadım, sanırım sorun çözüldü.
Bugün yüklediğim sürücü: 461.81 Game Ready Driver.
İndirme adresini vermeyi unutmuşum, GeForce Hotfix Driver Version 461.81 | Nvidia adresinden sorunun çözümünü sağlayan sürücü yazılımını indirebilirsiniz.
Ayrıca, ben bu sürücüyü kurarken GeForce Experience yazılımını da kurduğumda son kurduğum sürücüyü silip tekrar eski sürümü yüklüyor. Tavsiyem "Hızlı Kurulum" seçeneği ile kurmamanız yönündedir, "Özel Kurulum" seçeneği ile sadece sürücüyü yükleyin.

Konu kapatılabilir, Nvidia bizi yarı yolda bırakmadı (geç de olsa). 🤭

Yeni konular

Yukarı