GTX 1660 Super için 85 derece normal mi?

Tamamdır fan ayarını 70'e çıkaracağım ama vatandan almıştım ondan önce ne olur ne olmaz gidip bir sorayım bir sorun vesaire varsa hem değişirler belki.

Hocam gerçekten 75 derece çok değil zaman kaybı olur bu Gigabyte hem ucuz hem kötü. Ancak bir benim dediğim ayarı yapın girin oyuna baktınız 70'den az dereceye kadar düşerse boşa zaman kaybetmezsiniz. MSI Afterburner programı.

Nasıl kullanılacağı YouTube'da var. Bende yüklü.

Hocam gerçekten 75 derece çok değil zaman kaybı olur bu Gigabyte hem ucuz hem kötü. Ancak bir benim dediğim ayarı yapın girin oyuna baktınız 70'den az dereceye kadar düşerse boşa zaman kaybetmezsiniz. MSI Afterburner programı.

Tamamdır hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradaki adamın yaptıklarını yapayım mı hocam?

Son düzenleme:
Tamamdır hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradaki adamın yaptıklarını yapayım mı hocam?

Orayı fazla bilmiyorum ama aynı MSI ekranı gelecek o alttaki fan Speed bölümünde ayarlama yapacaksın. Orayı yüzde 70 yap.

Eğer yeterli soğutma olmazsa 80 yap işte kendine göre 80 dereceyi geçmeyecek şekilde ayarla.

Orası fanın yüzde kaç hızında kaç RPM hızında döneceğini ayarlamamızı sağlar. Eğer 25 yaparsan sistem ısınır 100 yaparsan kart en yüksek fan hızını kullanır yani.

Orayı fazla bilmiyorum ama aynı MSI ekranı gelecek o alttaki fan Speed bölümünde ayarlama yapacaksın. Orayı yüzde 70 yap.

Eğer yeterli soğutma olmazsa 80 yap işte kendine göre 80 dereceyi geçmeyecek şekilde ayarla.

Orası fanın yüzde kaç hızında kaç RPM hızında döneceğini ayarlamamızı sağlar. Eğer 25 yaparsan sistem ısınır 100 yaparsan kart en yüksek fan hızını kullanır yani.

Orada ayarlar simgesine tıklayıp açılan pencerede fan bölümünü seçin ve kullanıcı ayarlı fan kontrolünü açın. Oradan sıcaklığa göre fanın ne kadar hızlı döneceğini ayarlayabilirsiniz. Bir örnek olarak benim ayarlarım şöyle:

1691086079551.png

Geri
Yukarı