Çözüm GTX 1660 Super ile görüntüdeki göz kırpma sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yaptım hocam CS GO Global Offensive 'de denedim ultra grafiklerde hala sorunla karşılaşmadım.
Güncelleme içeriğinde düzelttiğini söylüyor.
Eki Görüntüle 908383

DDU ile önceki driverı kaldırdım. Bilgisayarı yeniden başlattım ve bu düzeltme sürücüsü kurdum. Sorun ortadan kalktı karşılaşmadım bayadır. Hala da kullanmaya devam ediyorum optimum güçte.
Çok sağolun hocam. Bu arada ben kartı iade edecektim. Kartı evga istemişti cevap olarak sorun tespit edilemedi dedi. Ve kartı geri gönderdi. Düzeldiği için kartı isteyeceğim.

Yaptım hocam CS:GO global Offensive'de denedim Ultra grafiklerde hala sorunla karşılaşmadım.
Güncelleme içeriğinde düzelttiğini söylüyor.
Eki Görüntüle 908383

DDU ile önceki driverı kaldırdım. Bilgisayarı yeniden başlattım ve bu düzeltme sürücüsü kurdum. Sorun ortadan kalktı karşılaşmadım bayağıdır. Hala da kullanmaya devam ediyorum optimum güçte.

Ben özel yüklemeyi seçip, temiz yükleme tikini işaretleyipte kurdum. DDU ile mi yapmam lazımdı acaba. Bu arada bende de şu anlık bir problem yok. İnsan tırsıyor tabii öyle illet bir problem ki gözümüz korkuyor yukarı bakmaya 🤦‍♂️

Ben özel yüklemeyi seçip, temiz yükleme tikini işaretleyipte kurdum. DDU ile mi yapmam lazımdı acaba. Bu arada bende de şu anlık bir problem yok. İnsan tırsıyor tabii öyle illet bir problem ki gözümüz korkuyor yukarı bakmaya 🤦‍♂️

Test etmek için ekran kartını fazla kullanan bir oyun açıp ortasında Alt+Tab yaparsanız belli olur. Ben önceden R6'nın ortasında Alt+Tab yapınca durmadan her saniye oluyordu

Test etmek için ekran kartını fazla kullanan bir oyun açıp ortasında Alt+Tab yaparsanız belli olur. Ben önceden R6'nın ortasında Alt+Tab yapınca durmadan her saniye oluyordu.

Ben uyarlamalıya almıştım optimumda çok aşırı oluyor diye. Uyarlamalıda nispeten daha az oluyordu. Ama şimdi bu son sürücüyü kurmadan önce optimuma aldım öyle kurdum sürücüyü. Şimdilik düzeltilmiş gibi duruyor.

Ben uyarlamalıya almıştım optimumda çok aşırı oluyor diye. Uyarlamalıda nispeten daha az oluyordu. Ama şimdi bu son sürücüyü kurmadan önce optimuma aldım öyle kurdum sürücüyü. Şimdilik düzeltilmiş gibi duruyor.
gerçekten psikolojimi bozmuştu. O sorunla karşılaşmadığım zamanlarda bile görüyor gibi oluyordum. Beynimin içine yerleşmiş gibiydi 😅
Allah sorun çözüldü

Gerçekten psikolojimi bozmuştu. O sorunla karşılaşmadığım zamanlarda bile görüyor gibi oluyordum. Beynimin içine yerleşmiş gibiydi 😅
Allah sorun çözüldü.

Aynen çözüldü sanırım. Hala temkinliyim 😄 bu arada DDU ile silmek falan nedir bilmiyorum ben kurarken "özel"i seçip temiz kurulum tikini işaretleyipte kurdum. DDU dediğiniz yöntemle mi kurmalıyım tekrardan sizce.

Aynen çözüldü sanırım. Hala temkinliyim 😄 bu arada DDU ile silmek falan nedir bilmiyorum ben kurarken "özel"i seçip temiz kurulum tikini işaretleyipte kurdum. DDU dediğiniz yöntemle mi kurmalıyım tekrardan sizce.
DDU ekran kartı değiştirince ve ya çok fazla sürümü üst üste yükleyince kullanılır. Aslında gerek yok fakat yine de yapın bence.

Yok DDU ile silmenize gerek yok sadece daha derin temizlik için ben DDU yu kullandım

Sorunu hala yaşayan biri varmış. Siz de bir problem var mı şu an? Bir de @omerfarukunal01 hocam hani CS:GO'da denemiştiniz olmamıştıya. Onu bir de Fortnite veya daha iyi bir oyunda deneyebilme şansınız var mı müsaitseniz?

Dosya Ekleri

• 501899A2-8E1B-47D8-AD85-E508922E4318.png
    501899A2-8E1B-47D8-AD85-E508922E4318.png
    261,4 KB · Görüntüleme: 30

Geri
Yukarı