GTX 1660 Super ısınıyor

WandaaMaximoff

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yeni bir PC aldım GTX 1660 Super ekran kartım var. PES 21 de 80 derece sıcaklığa ulaşıyor. Bana fazla geldi düz 80 ne kadar oynarsam bazen 82ye çıkıyor düşüyor. Daha alalı yeni oldu. Sizce problem mi? Kasa masanın arkasına doğru geliyor. Havasız kalıyor, yani ondan olabilir mi?

Kasa hava almıyorsa ısınması normal, ekran kartının modeli de önemli sıcaklık konusunda, 1660 Super'in hangi modeli?
biliyordum unuttum bakabileceğim bir yöntem var mı
Ekran kartı ve kasa modeli nedir ?

kasa bu özellikler farklı kasa bu ekran kartımın tam modelini bilmiyorum malesef

biliyordum unuttum bakabileceğim bir yöntem var mı

kasa bu özellikler farklı kasa bu ekran kartımın tam modelini bilmiyorum malesef
Ekran kartının kutusunun üzerinden bakarak marka ve modelini öğrenebilirsiniz.

Tek fanlı OEM kartlardan vardır muhtemelen içinde. Kasa da havadar olmayınca, üzerine hava alacağı bir konumda değilse masa altı gibi, normal. Kasanın sol tarafındaki açıklığa fan takılabiliyorsa fan ekleyin, kasayı hava alabileceği bir yere konumlandırın. Sıcaklıklar düşecektir bir miktar.

Tek fanlı OEM kartlardan vardır muhtemelen içinde. Kasa da havadar olmayınca, üzerine hava alacağı bir konumda değilse masa altı gibi, normal. Kasanın sol tarafındaki açıklığa fan takılabiliyorsa fan ekleyin, kasayı hava alabileceği bir yere konumlandırın. Sıcaklıklar düşecektir bir miktar.
Kasanın yerini değiştirdim pes21 de sıcaklık ortalama 70 ,gta5 te 65 gibi sıcaklık ile oynuyorum sizde ideal mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı