GTX 1660 Super önerisi

Osman15

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir ekran kartı alacağım. Aklımda 1660 Super var ama marka model konusunda çok kararsız kaldım. Aklında ne var derseniz ASUS TUF modeli var ama çok ısınıyor TUF serisi diyorlar ROG serisine baktım sadece Advanced Edition modelini bulabildim. OC versiyonu stokta yok. Tavsiyeleriniz nelerdir? Oyun odaklı uzun ömürlü en önemlisi de az ısınması. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum teşekkür ederim.

Arkadaşlar yeni bir ekran kartı alacağım. Aklımda 1660 Super var ama marka model konusunda çok kararsız kaldım. Aklında ne var derseniz ASUS TUF modeli var ama çok ısınıyor TUF serisi diyorlar ROG serisine baktım sadece Advanced Edition modelini bulabildim. OC versiyonu stokta yok. Tavsiyeleriniz nelerdir? Oyun odaklı uzun ömürlü en önemlisi de az ısınması. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum teşekkür ederim.
Hocam illa ki ASUS mu olması gerekiyor? MSI Gaming X öneririm ben.

Son düzenleyen: Moderatör:
1660 Super kesinlikle ROG gibi üst segmentin gerekli olduğu bir kart değil, TUF serisi de işinizi görür.

Eğer benzer fiyata bulursanız RTX 3050 de bakabilirsiniz, 1660S ile aşağı yukarı aynı performans ama DLSS gibi güzellikleri var.

Eğer ikinci el almayıp sıfır alacaksanız kesinlikle 1660S almayın fiyatları çok saçma, sıfır RTX 3050 çok rahat alınıyor 1660S sıfır fiyatına.

Geri
Yukarı