GTX 1660 Super sistem nasıl?

yusufclskann

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba.
Gigabyte B450M GAMING AMD B450 3200 MHz (OC) DDR4 soket AM4 mATX anakart.
R5 3600.
GTX 1660 Super sizce performans iyi olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM belirtmemişsin ama performans için şu videoya bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RAM belirtmemişsin ama performans için şu videoya bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

16 gb 3600hz ram
16 gb 3600hz ram ddr4
Performansı güncel oyunlar için yeterlidir. Fiyatı nedir?

Ekran kartı 5090 TL'ye geldi

Tekrar rahatsız ediyorum en çok da anakartımdan korkuyorum biraz düşük bir anakart gibi geldi indirimden aldım 3200 Hz e kadar destekliyor RAM'larim 3600Hz anakartta OC falan yazıyor artırılır mı bilmiyorum sizce sıkıntı olur mu?
Tekrar rahatsız ediyorum en çok da anakartımdan korkuyorum biraz düşük bir anakart gibi geldi indirimden aldım 3200 Hz e kadar destekliyor RAM'larim 3600Hz anakartta OC falan yazıyor artırılır mı bilmiyorum sizce sıkıntı olur mu?

Diğer parçaları söylemeyi unutmuşum M.2 SSD 250GB Power Supply 650

250 GB SSD yetmez 500 GB veya 1 TB HDD alın.
Yanında.

Diğer parçaları söylemeyi unutmuşum M.2 SSD 250GB Power Supply 650
PSU +80 mi ve markası ne burasıda önemli sisteminizin GG olmaması için iyi psu seçmelisiniz
PSU W yüksek ama sistemde yüksek W kullanıyor yaani no name olursa sorun olabilir

Geri
Yukarı