GTX 1660 Super Sistem Nasıl?

Bütçe
5000
Arkadaşım isterse 1660 taksın ben önerdimç RAM'lar G.Skill kalsın sorun değil Adata SSD'nin bu modeli kronik sorunlu değil.

Hayır kardeşim o RAM'lara kötü demedim ne alıyorsanız alın ben sadece öneride bulunmuştum.
Önermişsiniz evet ama şu farka bakın. Neden daha kötü ekran kartı alsın ki.

Dosya Ekleri

• ss.JPG
    ss.JPG
    97,4 KB · Görüntüleme: 24
Tamam önerdiğim sistemde 1660S yapsın G.Skill yapsın SSD değişsin.

Kasa sorunlu değil mesh değil hava almaz bir de PSU kalitesiz.
E zaten işlemciyide aynısını dediniz kasa kaldı bir tek. Kasanın da hiç kötü yanını görmedim. Üstte 2 önde iki ve egzoz 1 tane olmak üzere altı adet fanı var. Önü mesh olmasa da internetten bakıldığında fanlarla öndeki cam arasında da iyi bir boşluk var.

O PSU C4'ten farksiz sonra PSU yandi patladi diye konu açarsiniz burada. Kasanin fiyatini soyleyin ayni fiyata daha iyisini onereyim.
Dostum kesinlikle farklı konu aç. Arkadaşlar bilgisayardan anlamıyor belli. Orada yarfım edelim.

Yaptığım onerinin nesi yanliş C4 almasini istemiyorum arkadaşin.

O PSU C4'ten farksiz sonra PSU yandi patladi diye konu açarsiniz burada. Kasanin fiyatini soyleyin ayni fiyata daha iyisini onereyim.

Bazı kişiler diyecekti herhalde 🙂 yoksa yaptığı öneri doğru olan insanda var burada.

Kasanın fiyatı 803 TL o kasada sıkıntı varsa POWERBOOST X-58 RGB 650W 80+ TG Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA almayı düşünüyorum sizin tavsiyeniz nedir?

Kasada PSU'nun modeli yazmıyor o yüzden de biraz şüphelendim.

Ya da PSU'yu ayrı alıp kasayı ayrı mı almalıyım.

Geri
Yukarı