GTX 1660 Super sistem önerisi

@Lyraess Arkadaşa önerdiğiniz sistemde 1650 Super var, 1660 Super değil.

@Ferhat D Yayın ve render yapmak gibi bir amacınız yoksa kesinlikle bu sistemi tercih edin:

Buraya atılan sistemlerden MoleculePC'ye ait olan ve yukarıdaki sistem hariç hiçbiri alınmaz. 1600AF içeren sisteme A320 anakart koymuşlar. O.C ile şahlanan bir işlemcinin önünü O.C yapamayacağınız bir anakartla kapatmışlar. Alınmaz kısacası. Herhangi bir sorunuz varsa seve seve yanıtlarım. Monitör olaraksa C24G2U veya 24G2U önerebilirim. Farklı monitörlere de bakabilirsiniz.

@Lyraess arkadaşa önerdiğiniz sistemde 1650 Super var, 1660 Super değil.

@Ferhat D yayın ve render yapmak gibi bir amacınız yoksa kesinlikle bu sistemi tercih edin:

Buraya atılan sistemlerden Moleculepc'ye ait olan ve yukarıdaki sistem hariç hiçbiri alınmaz. 1600 AF içeren sisteme A320 anakart koymuşlar. O.C ile şahlanan bir işlemcinin önünü O.C yapamayacağınız bir anakartla kapatmışlar. Alınmaz kısacası. Herhangi bir sorunuz varsa seve seve yanıtlarım. Monitör olaraksa C24G2u veya 24G2U önerebilirim. Farklı monitörlere de bakabilirsiniz.

Molecule PC modelini gerçekten çok beğendim. İşlemciyi ve RAM seçeneklerini değiştirince güzel bir sistem oluyor. İnşallah molecule PC modelindeki indirim devam eder, çünkü 1-2 ay arası bir süre içinde PC alabileceğim. Bu arada yanıtınız için teşekkür ederim.

Molecule PC modelini gerçekten çok beğendim. İşlemciyi ve RAM seçeneklerini değiştirince güzel bir sistem oluyor. İnşallah molecule PC modelindeki indirim devam eder, çünkü 1-2 ay arası bir süre içinde PC alabileceğim. Bu arada yanıtınız için teşekkür ederim.
Yaklaşık olarak 1 aydır bu fiyatta. Devam edeceğini düşünüyorum. Güle güle kullanın inşallah fiyatı artmaz

Yaklaşık olarak 1 aydır bu fiyatta. Devam edeceğini düşünüyorum. Güle güle kullanın inşallah fiyatı artmaz.

İnşallah teşekkür ederim.

@Ferhat D yayın ve render yapmak gibi bir amacınız yoksa kesinlikle bu sistemi tercih edin:

Buraya atılan sistemlerden Moleculepc'ye ait olan ve yukarıdaki sistem hariç hiçbiri alınmaz. 1600 AF içeren sisteme A320 anakart koymuşlar. O.C ile şahlanan bir işlemcinin önünü O.C yapamayacağınız bir anakartla kapatmışlar. Alınmaz kısacası. Herhangi bir sorunuz varsa seve seve yanıtlarım. Monitör olaraksa C24G2u veya 24G2U önerebilirim. Farklı monitörlere de bakabilirsiniz.

Dostum selam, bir sorum olacaktı da. Ben pek Intel'den anlamam bu i3'ün bir sürü modelini görmüştüm ve senin attığın modelde 10100F yazıyor bu iyi bir işlemci mi?

Dostum selam, bir sorum olacaktı da. Ben pek Intel'den anlamam bu i3'ün bir sürü modelini görmüştüm ve senin attığın modelde 10100F yazıyor bu iyi bir işlemci mi?
İnşallah teşekkür ederim.

Bu yorumu yanlışlıkla attım :( (forumda yeniyim)

Son düzenleme:
@Ferhat D Giriş-orta seviye sistemlerde alınabilecek fiyatının hakkını veren bir işlemci. Günümüzde seni hiçbir oyunda hayal kırıklığına uğratmaz diyemem fakat %95'inde rahatlıkla kullanabileceğin bir işlemci. Yayın ve render işlerinde değilseniz tercih edilebilir.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı