GTX 1660 Super sistem

Sercanaydn94

Hectopat
Bu arada kasam Xigmatek 750W Silver Plus.

Ryzen 5 3600. MSI GTX 1660 Super. MSI B450MA Pro Max. G.Skill 16 GB 8x2 3000MHz nasıl uyar sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz gayet iyi. Zorunlu değil ama isterseniz bellekleri 3200 yapabilirsiniz. Alacağınız FPS değerleri biraz yükselir.

Gayet iyi yalnız ryzen 5 3600 biraz ısınıyor yüksek voltaj verdiği için. Ekstra bi sogutucuya ihtiyacınız olabilir veya sabit voltaj ayarı yapabilirsiniz. Ben pek beceremediğim için ekstra sogutucu siparişi verdim. Arkadaşın da dediği gibi ileride ekran kartını yükseltmeyi düşünüyorsanız alın ama 2600 veya 2600x de işinizi görür.

ileride daha güçlü bir ekran kartına geçmeyeceksen işlemcin biraz gereksiz yüksek kalıyor 2600 veya 2600x seçebilirsin
İşlemciyi çok seçmemin sebebi itemci üzerinden oyun paralarını satıyorum açıyorum 20 30 çar yoluma bakıyorum ondan dolayı intel işlemcileri çoklu işletim sistemlerinde ryzenin biraz gerisinde kalıyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı