GTX 1660 Super sistem uyumu

Bütçe
7500 TL
MSI B450M-A PRO Max. Anakart olarak bunu kesin düşünüyor musun hocam bende yavaştan topluyorum ve konu açmadan sizi takip ediyorum ama çok konu açılmış şu fiyata sistem toplama şu fiyat derken farklı farklı anakartlar ile karşılaştım karar veremedim.

MSI B450M-A PRO Max. Anakart olarak bunu kesin düşünüyor musun hocam bende yavaştan topluyorum ve konu açmadan sizi takip ediyorum ama çok konu açılmış şu fiyata sistem toplama şu fiyat derken farklı farklı anakartlar ile karşılaştım karar veremedim.

Valla hocam bu anakartı ben çok beğeniyorum. Kendi sistemimde RTX 2060 ve Ryzen 5 3600X ile kullanıyorum ve şimdilik bir sıkıntı görmedim. 1 aydır kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla hocam bu anakartı ben çok beğeniyorum kendi sistemimde RTX 2060 ve Ryzen 5 3600X ile kullanıyorum ve bir sıkıntı görmedim şimdilik 1 aydır kullanıyorum.

Ben de yeni AMD 5 3600 aldım ve iyi bir anakarta benziyor. RAM frekans aralığıda çok iyi. Aslında ilerde yükseltme gibi durumlarda sorun çıkarmayacak gibi duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
1) MSI MB B450 -A Pro Max 2) MSI MB B450 - Pro Max OC edilmiş olan var ama şimdi sizin dediğinizide ele almak gerekir.
MSI B450M-A PRO MAX 4133MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI mATX Anakart | ITOPYA >>> Düşündüğüm buydu.
Anakarta OC olmaz o yazan Ramin arttırabildiğin frekansı. Benim dediğim CPU ve GPU’ya yaptığın OC. Daha yüksek frekanslara güvenle çıkabilmen için B450M Pro4 çok daha iyi. Ama OC fazla yapmayacaksan kasmana gerek yok zaten. İstediğin modeli alabilirsin.

Anakarta OC olmaz o yazan RAM'in arttırabildiğin frekansı. Benim dediğim CPU ve GPU’ya yaptığın OC. Daha yüksek frekanslara güvenle çıkabilmen için B450M PRO4 çok daha iyi. Ama OC fazla yapmayacaksan kasmana gerek yok zaten. İstediğin modeli alabilirsin.

İleride OC yapmayı düşünüyorum. Bunun için söylediğiniz anakartı alsam iş görür doğru mu anladım. Galiba doğru anladım. Teşekkür ediyorum ilginiz için.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı