GTX 1660 Super Sistem yükseltmesi

henedoi

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: GTX 1660 SUPER VENTUS XS OC
İşlemci: i5 8400
Anakart: ASUS Z-Prime Z270p
RAM: G.Skill X16 32 GB
SSD: WD 120 GB
Meslek
Mimar, Gamer
Herkese günaydın,

Geçtiğimiz ay 1050 Ti kartımı değiştirerek GTX 1660 Super Ventus XS OC kartına geçiş yaptım.
Sırada anakart ve işlemci değişimi görünüyor. Önerilerinize açığım.

Mevcut parçalarım şöyle,
Anakart: ASUS Z-Prime Z270p.
İşlemci: i5 8400.

Neler önerirsiniz?
Bütçe 15 bin diyebiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
15K'ya yükseltme saçma olur. Elindekini satıp üzerine ekleyerek sıfır bir hazır sistem alırsın.

Bende de 1060'lı sistem vardı ekran kartını yükseltsem diğer parçaları sıkıntı olacak diye satıp yenisini toplamıştım ama arkadaş ekran kartını almış o yüzden biraz sıkıntı olabilir. Bir de hazır sistemlerin fiyatı genelde kendimiz tek tek almamıza göre uyguna geliyor.

Bende de 1060'lı sistem vardı ekran kartını yükseltsem diğer parçaları sıkıntı olacak diye satıp yenisini toplamıştım ama arkadaş ekran kartını almış o yüzden biraz sıkıntı olabilir. Bir de hazır sistemlerin fiyatı genelde kendimiz tek tek almamıza göre uyguna geliyor.

Elindeki cihazdan gelecek para + 15K ile aşağı yukarı RTX 4060/4060 Ti'lı düzgün bir cihaz indirir kendisine. 1660 Super vazgeçilemeyecek bir kart değil şu ortamda.

Elindeki cihazdan gelecek para + 15K ile aşağı yukarı RTX 4060/4060 Ti'lı düzgün bir cihaz indirir kendisine. 1660 Super vazgeçilemeyecek bir kart değil şu ortamda.
2. el satarken zarara girecek onun dışında değiştirmesi çok sıkıntı olmaz.

Geri
Yukarı