GTX 1660 Super sistemde PUBG Mobile FPS düşmesi

turkeyselo

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ekran kartım GTX 1660 Super.
İşlemcim i3 10. nesil.
Tüm ayarları yaptığıma rağmen PUBG Mobile oyununda FPS 5-10 saniyede bir sürekli düşüyor. Tüm performans ayarlarını yaptığıma eminim. Sanallaştırma da açık. Hiçbir şey anlamadım, aynı sorunu yaşayan değerli arkadaşlarım bilgilendirirse çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam herkeste durum böyle bende de R5 3600 var FPS düşüyor bazen maalesef ama adam gelınce kasmıyor tüm driverları güncelle ekran kartını da oyundaki ayarları akıcı aşırı yap emülator ayarlarını oyunu monitörün çözünürlüğüne göre ayarla bellek işlemci ayarları vs Auto'da kalsın bir de son gameloopu kurdun değil mi 90 FPS.

Hocam herkeste durum böyle bende de R5 3600 var FPS düşüyor bazen maalesef ama adam gelınce kasmıyor tüm driverları güncelle ekran kartını da oyundaki ayarları akıcı aşırı yap emülator ayarlarını oyunu monitörün çözünürlüğüne göre ayarla bellek işlemci ayarları vs Auto'da kalsın bir de son gameloopu kurdun değil mi 90 FPS.
Hocam söylediğin tüm ayarları uyguladım. Evet gameloop son sürümü kurulu bilgisayarımda.
Gameloop yüzünden oluyor CoD Mobile'da da aynı.
Gameloop'u kaldırırsam problem çözülür mü sizce? Ne önerirsiniz

Hocam sistemin tum özelliklerini yazar misiniz?
Palit Gtx 1660 super.
İ3-10100F 8Gb ram 2666 Mhz. Crucial ballistix.
Biostar 410MH. Unuttuğum Başka özellik kaldı mı hocam.
Hocam başka emulatorler daha kötü.

Bir de nihai performans seçin ayarlardan ve işlemci ne kadar kullanılıyor oyunda.
Nihai performansta. Birazdan işlemci oranını PC ye geçince yazacağım.

Bir de nihai performans seçin ayarlardan ve işlemci ne kadar kullanılıyor oyunda.

Geri
Yukarı