GTX 1660 Super ve Ryzen 5 2600 sistem nasıl?

plecsiNN

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar tekrardan sistemim.
1660SUPER.
R5 2600.
8x2 16 GB RAM.
WD Blue 500 GB m2SSD.
Gigabyte B450 anakart.
Dark Diamond Pro kasa.
Artic Freezer 34 esport Duo işlemci soğutucum var.
Başlıkta belirttiğim gibi Dark 500W Dark Force PSU'ya sahibim.

Sistemi yeni sipariş verdim kasayı ve PSU'yu kullanan arkadaşlar bir deneyimlerini yazabilirse çok sevinirim. Veya içeriğinden anlayan arkadaşlar da besler mi veya sıkıntı çıkarır mı bir yorum yaparlarsa çok sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böylesine güzel bir sisteme bu kasa ve psu yakışmamış kasa kötü zaten de psu ile de kötü deneyimleri olan çok kişi var.

Arkadaşa katılıyorum o kasa yerine yine Dark marka Dark Guardian modeliyle değiştirebilirsiniz. PSU olarak en az 600 volt almak sizin yararınıza olcaktır.

1660SUPER.
R5 2600.
8x2 16 GB RAM.
WD Blue 500 GB m2SSD.
Gigabyte B450 anakart.
Dark diamond Pro kasa.

Sistemi yeni sipariş verdim kasayı ve PSU'yu kullanan arkadaşlar bir deneyimlerini yazabilirse çok sevinirim. Veya içeriğinden anlayan arkadaşlar da besler mi veya sıkıntı çıkarır mı bir yorum yaparlarsa çok sevinirim. Teşekkürler.

Maalesef maalesef maalesef C4 bir PSU daha arkadaşın dediği gibi değiştirin şunu 80+Plus bir PSU alın.

1660SUPER.
R5 2600.
8x2 16 GB RAM.
WD Blue 500 GB m2SSD.
Gigabyte B450 anakart.
Dark Diamond Pro kasa.

Kasayı bunu alın: https://www.hepsiburada.com/nzxt-s3...XmEEXGsVnpmNNVYceWmhedmxoCRrgQAvD_BwE#reviews
SSD'yi 970 Evo Plus alabilirseniz alın: Samsung 970 Evo Plus 500GB SSD
PSU:https://www.hepsiburada.com/fsp-hyp...8hvO0D0QOLdst7q38prsIvKNVCudpLMRoCz2wQAvD_BwE
Bunları alırsanız sistem çok güzel.

Böylesine güzel bir sisteme bu kasa ve PSU yakışmamış kasa kötü zaten de PSU ile de kötü deneyimleri olan çok kişi var.

Kasanın kötü olan yanı ne acaba bir söyler misiniz hava akışı açısından mı kötü
Teşekkür ederim yorumun için şu anda sistemi sipariş ettim bir daha geri iptal edemem sonuç olarak fakat zaten o dedikleriniz le değiştirmiş olsaydım sistemdeki parçalarımı 6000 tl ye çıkardı fiyat benim aldıgım fiyat ise 5300 TL yani o kadar gücüm yok şu anda sistem parçarlarına öncelik vermek istedim sonradan psu yu değiştiricem tabikide fakat kasa hakkında neden kötü olarak düşünüyorsunuz onu belirtirseniz sevinirim
Asıl sorum besleyebilir mi PSU bu sisteml

Son düzenleme:
Hocam iyi hoş 700 TL civarı bir kâr etmişsiniz ama o PSU sıkıntı çıkarırsa zararınız 5300 TL olabilir bunu hesaba katmak lazım.

Hocam iyi hoş 700 TL civarı bir kâr etmişsiniz ama o PSU sıkıntı çıkarırsa zararınız 5300 TL olabilir bunu hesaba katmak lazım.
o kadar telmaşa birsey oldugunu zannetmiyorum zaten 2 3 ay sonra degistiricem psu yu
Kasanın on tarafı cam olduğu için hava akışını engelliyor içeriyi sıcak yapıyor.
ön tarafı çikarıp sinek teli koymayi dusunuyorum
psu neden sıkıntı cikarisn gayette besler sistemi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı