GTX 1660 Super Ventus XS vs GTX 1660 Super Gaming X

Mert096

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu iki kart arasında kaldım. Acaba hangisini alsam daha iyi olur benim için. Performans bakımından hangisi daha iyi veya fark var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar bu iki kart arasında kaldım. Acaba hangisini alsam daha iyi olur benim için. Performans bakımından hangisi daha iyi veya fark var mıdır?
msi gtx 1660S gaming X Vatan kdv indirimleri ile 2050 tlye kadar düşüyor eğer aceleniz yoksa beklemenizi öneririm.

Birşey daha soracağım. VENTUS XS'de OC ibaresi var iken GAMING X modelinde bu ibare yoktur. Performansları aynı mıdır yinede ?
Kart özelliklerinden MHz değerlerini karşılaştırıp aradaki farkı görebilirsiniz. Gözle görülür fark olmaz fakat yüksek olanı almanız daha iyi olur.

Birşey daha soracağım. Ventus XS'de OC ibaresi var iken Gaming X modelinde bu ibare yoktur. Performansları aynı mıdır yine de?

Base frekansı farklı olailir hocam oda büyük bir fark değil sanırsam Ventus ve Gaming X aynı yapımcı kartı fakat Gaming X daha çok oyun odaklı ve daha güzel disayn edilen bir kart bence Gaming X tercih edilebilir.

Aralarında 5-10 derecelik fark var ve gaming x in soğutması ve tasarımı (bence) daha iyi eğer vatan kdv indirimlerini beklerseniz 2050 TL civarına düşüyor ve bu çok iyi bir fiyat. (Vatan fanboy is heree)

Yeni konular

Geri
Yukarı