GTX 1660 SUPER vs RX 5600 XT

Hangisi ?

• GTX 1660S

Oy: 10 15,4%
  • 5600 XT

Oy: 55 84,6%

• Oy verenlerin toplamı
    65
Aranızda 5600 XT kullanıcıları varsa WattMan olup olmadığını söyler misiniz?

Dostum RX 5600 XT kullanan bazı arkadaşlarıma sorup İnternet'te az daha araştırma yaptım 1 yıl aradan sonra sorunları genel olarak çözmüşler benim yapacağım şey şu. RX 5600 XT modelini alıp siyah ekran çökme problemlerini yaşarsam kartı iade edip GTX 1660 alacağım onun haricinde bence denemeye değer çünkü fps değerleri yüksek olduğundan haliyle seni 1 2 sene daha fazladan idare eder.

Dostum RX 5600 XT kullanan bazı arkadaşlarıma sorup İnternet'te az daha araştırma yaptım 1 yıl aradan sonra sorunları genel olarak çözmüşler benim yapacağım şey şu. RX 5600 XT modelini alıp siyah ekran çökme problemlerini yaşarsam kartı iade edip GTX 1660 alacağım onun haricinde bence denemeye değer çünkü fps değerleri yüksek olduğundan haliyle seni 1 2 sene daha fazladan idare eder.
Kart yüksek grafikli bir oyunu uzun süre oynayınca siyah ekran veriyormuş ve hala bu sorun varmış. Diğer sorunları çözmüşler. Ben para biriktirme aşamasındayım, 5600 xt alırsan görüşlerini belirtir misin ?

Kart yüksek grafikli bir oyunu uzun süre oynayınca siyah ekran veriyormuş ve hala bu sorun varmış. Diğer sorunları çözmüşler. Ben para biriktirme aşamasındayım, 5600 xt alırsan görüşlerini belirtir misin ?
Sistemi şuanda daha toplamayacağım Eylül ayının başları gibi düşünüyorum. Aldığım zaman unutmazsam seni haberdar ederim

Umarım 5600 XT ile sorun yaşamazsınız.

Hocam Sapphire Pulse RX 5600 XT ekran kartını 2500 TL'ye aldık abimin bilgisayarına, 5-6 saat oyun oynama testi yaptık ve asla hiçbir sıkıntı çıkarmadı ve sıcaklık olarak maksimum 55 60 derece arasında gidip geldi, fanları RX 5600 XT modelleri arasında en sessiz çalışan fandır, almanızı öneririm aşırı dikkatli dinlenmediği sürece fan sesi yok denilecek kadar az, bilgisayar yanınızda dahi olsa duymazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı