GTX 1660 Ti 75 Hz monitör sorun yaşatır mı?

Kaliteli bir 75Hz monitör alırsanız sorun yaşamayacaksınızdır. Ama bütçe varsa da 144hz bile düşünülebilir.

Monitör sadece çözünürlük düşük olduğunda performansı etkiler, ki sizin ekran kartınız tam 1080p 144Hz-240Hz veya 2K 144Hz'lik bir monitör.

Monitör sadece çözünürlük düşük olduğunda performansı etkiler, ki sizin ekran kartınız tam 1080p 144Hz-240Hz veya 2K 144Hz'lik bir monitör.
Valla param yok kararımı verdim 75 hz alacaktım adamların dediğine göre o kadar fark yokmuş 60 hz ile en mantıklı hareket 60 hz almak oluyor benim monitör de 60 hz sanırım ama çizik felan var inşallah sistem topladığımda adam gibi görünsün istiyorum 1660ti tüm oyunlarda ultra ayar sağlıyor zaten inşallah öyle oynayacağım teşekkürler yorumlar için tüm arkadaşlara

Son düzenleme:
Bilgisayarı Topladınız mı ?
Bende önümüzdeki zamanlar bilgisayar toplamayı düşünüyorum, aklımda aynı soru vardı. Sorun şu ki 1660 ile aldığın fps'lerin hepsi çöp olacak. Ekranın yenilenmesi 75hz olduğu için 75 fps'den fazlasını göremeyeceksin. Eğer ağır görüntü isteyen oyunları Ultrada oynarsan belki bir anlamı olur. Ben CS GO gibi oyunlar oynadığım için; daha düşük bir ekran kartı alıp 144hz monitör almaya ya da bir kaç ay daha para biriktirip öyle ikisini almaya karar verdim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı