GTX 1660 Ti ETH Kazmak

• Konuyu başlatan em95
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 25B
Gerçekten öyle, sizin hesap etmedğiniz şeyler var. Odayı doğutmak için klima gerekecek aynı sürede odada oturuluyorsa. Oturulmuyorsa da günde 10₺ edeceği kar ile elektrik aprasına çalışırsın demek aynı bence. Bir miktar kar edecektir. Ama miktar düşük olduğu için dişe dokunmaz. O anlamda elektrik parasına çalışırsın dedim.
Tek kart odanın sıcaklığını değiştiremez, düzgün ayarlanmış bir kart 60 dereceyi geçmeyecektir zaten. Elektrik gideri çıktıktan sonra 7/24 çalıştığı durumda 600 lira bırakıyor.

Hocam biz 5500 XT ile test yaptık fakat bir problem çıktı elektrik gitmiş binada çalışmada. HDD'miz arızalandı. Daha gitmeye vaktim de olmadı. Mining karlı mı değil mi göreceğiz. Evde bilgisayar kasasından başka hiçbir şey çalışmadı. Konuyu hortlatır yazarım.

Tek kart odanın sıcaklığını değiştiremez, düzgün ayarlanmış bir kart 60 dereceyi geçmeyecektir zaten. Elektrik gideri çıktıktan sonra 7/24 çalıştığı durumda 600 lira bırakıyor.

Benim odamda değişiyor, ayrıca hangi kart 60 dereceyi geçmiyormuş ? CSGO oynarken GTX 1660S Gaming X gibi bir kart 60 derece. CSGO bahsedilen oyun. GTA V gibi oyunları uzun süre oynayınca camı açıyorum sıcaktan.

Kışın doğalgaz faturanız, oyun oynadığınız bir ekran kartı sayesinde 30TL geliyor herhalde :). Böyle bir şey mümkün olmayacağı gibi yazın da benzer durum söz konusu. Lütfen düşünerek cevap verelim.
Benim odamda değişiyor, ayrıca hangi kart 60 dereceyi geçmiyormuş ? CSGO oynarken GTX 1660S Gaming X gibi bir kart 60 derece. CSGO bahsedilen oyun. GTA V gibi oyunları uzun süre oynayınca camı açıyorum sıcaktan.
Hocam Gaming X fanları 60 dereceye kadar açmıyor zaten. Bu arada ufak bir MSI Afterburner fan ayarı ile 55-60 derece arası en zorlu oyunlarda bile kartı çalıştırabilirsiniz. Kasanın havalandırmasını normal varsayarak bu yorumu yapıyorum.

25mh/s 80W ile elektrik dahil günde 20 üstü kazanırsın ayda ortalama 600 çıkarırsın. Çerez parası mı arkadaşlar?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı