GTX 1660 Ti için dönüştürücü önerisi

AlonePc

Decapat
Daha fazla  
Ekran kartım.
GTX 1660 Ti 6 GB.
Ve monitörüm eski model VGA girişli.
Bildiğim kadarıyla bu ekran kartında DVI ve 2 tane HDMI girişi var monitöre görüntü sağlamak için DVI VGA dönüştürücü mü kullanmalıyım yoksa HDMI VGA dönüştürücü mü kullanmalıyım?

Eski monitörünüzde DVI girişi var mı ,genelde eski monitörlerde VGA-DVI olur eğer DVI varsa hiç dönüştürücü ile uğraşmayın DVI kablosu bulun VGA dan daha iyi sonuç verir, ikiside yokda HDMI to VGA alın DVI to VGA bulmak hem zor hem de daha pahalı olur .

Eski monitörünüzde DVI girişi var mı, genelde eski monitörlerde VGA-DVI olur eğer DVI varsa hiç dönüştürücü ile uğraşmayın DVI kablosu bulun VGA'dan daha iyi sonuç verir, ikisi de yok da HDMI to VGA alın DVI to VGA bulmak hem zor hem de daha pahalı olur.

Fotoğraf yükleyeceğim ama bilmiyorum yardım eder misin DVI yok ama gene de atayım yanlış biliyor olabilirim

Eski monitörünüzde DVI girişi var mı, genelde eski monitörlerde VGA-DVI olur eğer DVI varsa hiç dönüştürücü ile uğraşmayın DVI kablosu bulun VGA'dan daha iyi sonuç verir, ikisi de yok da HDMI to VGA alın DVI to VGA bulmak hem zor hem de daha pahalı olur.

Sen at monitörün girişlerini bir bakalım.

Fotoğraf atamıyorum nereden yükleyeceğim?

Sağ ol öğrendiğim iyi oldu 2 tane giriş var şöyle.

Dosya Ekleri

• IMG_20230603_110040.jpg
    IMG_20230603_110040.jpg
    108 KB · Görüntüleme: 9
Sağ ol öğrendiğim iyi oldu 2 tane giriş var şöyle.
evet maalesef VGA girişi mevcut sanırım monitörünüz casper,exper,arçelik,beko vb. marka monitörü ,yapmanız gereken HDMI to VGA bir dönüştürücü almanız VGA kablonuzun ucuna erkan kartına girecek şekilde halletmeniz lazım , yanlış hatırlamıyorsam dişi tarafı VGA erkek tarafı HDMI olması gerekiyor ona göre ayarlayın ve alın. Çokta kalitesiz malzeme almayın bunlar ısınan şeyler haberiniz olsun en iyi ihtimal bozulur en kötü ihtimal yanabilir .

Evet maalesef VGA girişi mevcut sanırım monitörünüz Casper, Exper, Arçelik, Beko vb. marka monitörü, yapmanız gereken HDMI to VGA bir dönüştürücü almanız VGA kablonuzun ucuna erkan kartına girecek şekilde halletmeniz lazım, yanlış hatırlamıyorsam dişi tarafı VGA erkek tarafı HDMI olması gerekiyor ona göre ayarlayın ve alın. Çok da kalitesiz malzeme almayın bunlar ısınan şeyler haberiniz olsun en iyi ihtimal bozulur en kötü ihtimal yanabilir.

Evet maalesef VGA girişi mevcut sanırım monitörünüz Casper, Exper, Arçelik, Beko vb. marka monitörü, yapmanız gereken HDMI to VGA bir dönüştürücü almanız VGA kablonuzun ucuna erkan kartına girecek şekilde halletmeniz lazım, yanlış hatırlamıyorsam dişi tarafı VGA erkek tarafı HDMI olması gerekiyor ona göre ayarlayın ve alın. Çok da kalitesiz malzeme almayın bunlar ısınan şeyler haberiniz olsun en iyi ihtimal bozulur en kötü ihtimal yanabilir.

Bu olur mu bir baksanız?

Geri
Yukarı