GTX 1660 Ti laptop tavsiyesi

HayatimTakinti

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Şu anki masaüstü özelliklerim:

Ryzen 5 2600
GTX 1660 Ti Gaming X ekran kartı, 16 GB RAM, SSD

Premier Pro kullanıyorum ve kasmalar yaşıyorum, hele ki detaylı bir video yaptıysam, dona dona gidiyor video.

Dizüstüne geçmek istiyorum, yine GTX 1660 Ti ekran kartı olan bir sisteme geçmek istiyorum ama bana bu programda kasmayacak bir sistem lazım.

MSI, Monster, HP, ASUS gibi markalara bakıyorum, nelere dikkat etmeliyim?

Ryzen 3750H'lı sistemler var. Bunlar alınabilir mi ya da Premier Pro için hangi işlemcili bilgisayarları tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılım kaynaklı bir sorun olabilir. Önizleme kalitesini düşürün. i7 7700HQ - GTX 950M laptop kullanıyorum, Premiere'de hiç donma olmuyor. Mis gibi masaüstü sistem varken laptop'a geçmek pek mantıklı değil. Yani tek gerekçe Premiere'de yaşanan sorun ise.

Yazılım kaynaklı bir sorun olabilir. Önizleme kalitesini düşürün. i7 7700HQ - GTX 950M laptop kullanıyorum, Premiere'de hiç donma olmuyor. Mis gibi masaüstü sistem varken laptop'a geçmek pek mantıklı değil. Yani tek gerekçe Premiere'de yaşanan sorun ise.
Dizüstü bilgisayarınızın özelliklerini paylaşır mısınız?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı