GTX 1660 Ti mining overclock değerler iyi mi?

Son düzenleme:
Yarın deneyeceğim yardımlarınız için teşekkürler.

Deniyorum hocam.
Core clock -120 ,
Memory clock +1100 ,
Powerlimit %70 ,
Fan otomatikte iken 57-58-59 derece.
Bir de güç tüketimi nasıl ölçülüyor.
Gpu z uygulamasını indirip sensör kısmına gelin board power yazan yerin yanında belirtir
Yarın deneyeceğim yardımlarınız için teşekkürler.

Deniyorum hocam.
Core clock -120 ,
Memory clock +1100 ,
Powerlimit %70 ,
Fan otomatikte iken 57-58-59 derece.
Bir de güç tüketimi nasıl ölçülüyor.
Memory 1050 yapın. Fanı 54 ü geçmeyecek şekilde manuel ayarlayın. 52-54 aralığında takılsın

Hocam average speed ne anlama geliyor.
Güncelleme: Memory 1050 yaptım.
Core clock -124
Limit 60
Fan hızı %45
Sıcaklık 50.
Average speed 29.9 ile 30.4 arası geziniyor.
@samc34
Birde ekran kartı iki kere crash verdi en yüksek memory ayarına çekince. Biri beyaz ekran birinde ekran direkt gitti. Problem olur mu şuan yok çünkü.

Hocam average speed ne anlama geliyor.
Güncelleme: Memory 1050 yaptım.
Core clock -124
Limit 60
Fan hızı %45
Sıcaklık 50.
Average speed 29.9 ile 30.4 arası geziniyor.
@samc34
Birde ekran kartı iki kere crash verdi en yüksek memory ayarına çekince. Biri beyaz ekran birinde ekran direkt gitti. Problem olur mu şuan yok çünkü.
Sürekli sürekli olmadığı sürece problem olmaz. Her kartın maksimum çıkabileceği bir sınır var. Sen kartı o sınırın üstlerine çekince kart tabiki kendini resetliyor. Arada crash yiyebilir ama 20 dakkada 1 falan yiyorsa hafif hafif memory düşür. Limiti 65 e getir aynı ayarlarda kazım gücü artabilir.

Sürekli sürekli olmadığı sürece problem olmaz. Her kartın maksimum çıkabileceği bir sınır var. Sen kartı o sınırın üstlerine çekince kart tabiki kendini resetliyor. Arada crash yiyebilir ama 20 dakkada 1 falan yiyorsa hafif hafif memory düşür. Limiti 65 e getir aynı ayarlarda kazım gücü artabilir.
Teşekkürler hocam. Sadece güç limiti 60'da iken memory 2000 yapmıştım o zaman yedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı