GTX 1660 Ti ve i7-9750H Valorant'ta 164 FPS veriyor

Kerem Güney

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Valorant'ta derecesiz gibi modlarda 110-145 arası FPS alıyorum, ortalaması ise 128 ama ölüm kalım savaşı girince ortalama FPS 164 oluyor. Sizce normal mi?

PC özelliklerim: GTX 1660 Ti , i7 9750H , 16 GB RAM.

Poligonda veya Deathmatch'de daha çok FPS alıyorsunuz. Normal maçta düşüyor. Normal bir durum.

FPS sence normal mi boyle bir işlemci ekran kartına.
Testlerde 200 FPS olarak gösteriyor. İşlemci normal bir işlemci aşırı iyi bir işlemci değil. Ekran kartı gayet güzel ancak Valorant'ta ekran kartı neredeyse önemsiz. Yapılabilecek ayarlar ile arkadaşın sorununu çözmek mümkün.

Başka yorumu olan.

Ben normal olduğunu düşünüyorum başka yorumu olan.
"FPS Arttırma" adı altındaki videolar yardımcı olabilir. Oyunu daha stabilize bir hale getirmek için orada verilen ayarları uygulayabilirsiniz. Sorununuz düzelmezse aynı değerleri alırsanız tekrardan yazın buraya.

Testlerde 200 FPS olarak gösteriyor. İşlemci normal bir işlemci aşırı iyi bir işlemci değil. Ekran kartı gayet güzel ancak Valorant'ta ekran kartı neredeyse önemsiz. Yapılabilecek ayarlar ile arkadaşın sorununu çözmek mümkün.

"FPS arttırma" adı altındaki videolar yardımcı olabilir. Oyunu daha stabilize bir hale getirmek için orada verilen ayarları uygulayabilirsiniz. Sorununuz düzelmezse aynı değerleri alırsanız tekrardan yazın buraya.

Dostum ben masaüstü kullanmıyorum laptop kullanıyorum onun testlerine bak 110-150 gosteriyor.

Geri
Yukarı