GTX 1660 Ti'li laptop kaç yıl götürür?

2'Side 5 kuruş etmez. Kuzenim Lenovo kullanır şu an bilgisayarının her yeri kırık ufacık bir darbede bir yeri kırılıveriyor yere falanda düşmedi üstüne 1 kere telefonu düştü çok ağır telefon değil 3 tuşu çıktı önerim Monster almanız 1660 Ti versiyonu fiyatına RTX 2060 laptop var ve ömür boyu bakım garantisi var.
Bu da alınabilir ama bence o markada şu model F/P olarak daha iyi 😀

Ben Acer'in 1660Ti'lı bir modelini kullanıyorum. Şuan için Ultrada 100FPS bandında açıyor bundan 5 sene sonrada orta ayarlarda 60FPS civarı açar diye umuyorum.

Ücretini ödemen gerekiyor sonuçta ürünün garantisi bittikten sonra. Ücretini ödedikten sonra her marka ürününün ömür boyu bakımını yapar.
Ekran Alıntısı.PNG

Lenovo Ideapad 700'e sahibim gördüğüm en berbat laptop, servisi ayrı dert kendisi ayrı dert menteşeleri patladı götürdük servise yapmışlar ekranla çerçeveyi yapıştırmamışlar tam olarak. Yine menteşeleri patlasın diyemi yaptılar artık anlamadım da alma Lenovo, garantisi kötü bir sıkıntı çıkıyor kullanıcı hatası diyor 600 700 para istiyor, malzemeside kötü Monster alsan çok daha mutlu olursun emin ol.

Lenovo Ideapad 700'e sahibim gördüğüm en berbat laptop, servisi ayrı dert kendisi ayrı dert menteşeleri patladı götürdük servise yapmışlar ekranla çerçeveyi yapıştırmamışlar tam olarak. Yine menteşeleri patlasın diyemi yaptılar artık anlamadım da alma Lenovo, garantisi kötü bir sıkıntı çıkıyor kullanıcı hatası diyor 600 700 para istiyor, malzemeside kötü Monster alsan çok daha mutlu olursun emin ol.

Bilgisayarın Turbox'u Laptop'un Lenovo'su.

2'Side 5 kuruş etmez. Kuzenim Lenovo kullanır şu an bilgisayarının her yeri kırık ufacık bir darbede bir yeri kırılıveriyor yere falanda düşmedi üstüne 1 kere telefonu düştü çok ağır telefon değil 3 tuşu çıktı önerim Monster almanız 1660 Ti versiyonu fiyatına RTX 2060 laptop var ve ömür boyu bakım garantisi var.
Hocam teşekkür ederim buda oldukça güzel sizce ssd/hdd ayrımını nasıl yapayım bunun yanına 1tb hdd eklesem iyi mi olur?

Hocam teşekkür ederim bu da oldukça güzel sizce ssd/hdd ayrımını nasıl yapayım bunun yanına 1TB HDD eklesem iyi mi olur?

Evet iyi olacaktır 1 tane yer var HDD için bilginiz varsa kendiniz takabilirsiniz yoksa internetten bakınız çünkü bilgisayarcılar parça çalabiliyor eğer bilgisayarcıya götürecekseniz yanında durun ve HDD 2.5" olmalı.

Geri
Yukarı