GTX 1660 ve R5 2600X sistem Dying Light 2 oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 11

281746

Hectopat
RAM
16
SSD veya HDD modeli
500 GB SSD
Ekran kartı
Asus Tuf 1660 6GB
Anakart
B450M-K
İşlemci
Ryzen 5 2600X
Arkadaşlar sistemim konudaki gibidir. Undervolt olarak kullanıyorum ekran kartını. RDR2 ve Days Gone gibi (Karma grafik ayarlar yani orta-çok yüksek) oyunlarda 50-60 FPS arası, 60-81 derece arası oynuyorum.

Bildiğiniz gibi Dying Light 2'de her yeni oyunda olduğu gibi FPS sorunu var. Zamanla düzeleceğini düşünüyorum. Sistemim bu oyunda sorun çıkarır mı onu sormak istedim.

Arkadaşlar sistemim konudaki gibidir. Undervolt olarak kullanıyorum ekran kartını. RDR2 ve Days Gone gibi (Karma grafik ayarlar yani orta-çok yüksek) oyunlarda 50-60 FPS arası, 60-81 derece arası oynuyorum.

Bildiğiniz gibi Dying Light 2'de her yeni oyunda olduğu gibi FPS sorunu var. Zamanla düzeleceğini düşünüyorum. Sistemim bu oyunda sorun çıkarır mı onu sormak istedim.
1080P yüksek ayarlarda 60 fps alırsın.

Hocam anasını bile ağlatır. Yüksek veya ultrada 1660'ın çok rahat 50+ FPS vereceğini düşünüyorum çok çok rahat. Laptoptaki 1650 ti bile şu an piyasadaki tüm oyunları uçuruyor yani asıl 1660 mı ucuramayacak? Dert etmeyin, çok rahat oynarsınız.

Testleri izlemediniz herhalde, bir de mesajıma gülmüşsünüz. Oyundaki optimizasyon rezalet. Lütfen sistem gereksinimlerine bakmadan yorum yapmayınız!
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1660 ile aralarında 4-5 fps var.

Düzelir diye tahmin ediyorum. Testlere bakarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ultra ayarlarda 30 FPS civarı takılıyor.
Zaten bu Ti versiyon benim ekran kartının üstünde kalıyor. En iyisi oyunu kuponla 200'e alıp, düzelmesini bekleyene kadar bulaşmamak. Ayrıca sanırım 2 yıl boyunca Steam'da bir indirim olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı