GTX 1660 vs GTX 1660 Ti

GTX 1660 vs GTX 1660 Ti

• GTX 1660

Oy: 0 0,0%
  • GTX 1660 Ti

Oy: 29 100,0%

• Oy verenlerin toplamı
    29

41326

Kilopat
Dostlar merhaba ben artık şu 1050'yi değiştirip yeni bir ekran kartı almak istiyorum fakat tavsiyeye ihtiyacım var. Şimdi GTX 1660 ile 1660 Ti arasından bazı oyunlarda 5-6 FPS bazı oyunlarda 10 FPS falan fark var. Biri GDDR5 biri GDDR6. Peki sizce aradaki fiyat farkını verip 1660 yerine 1660 Ti almaya değer mi? Bugüne kadar hep MSI kullandım o yüzden kartı MSI Gaming X model olarak alacağım. Sizce aradaki farka fiyat farkına değer mi?

Bütçe müsait ise değer. Yakında 1660 Super piyasada olur. 1660 TI'a çok yakın ve daha ucuz olacak. Bekleyin aceleniz yoksa.
Evet 1660 super yakında geliyor bakalım fiyatlar nasıl olacak.Uygun olursa direk onu alırım.
Para sorun değilse Ti tabii ki. Anca bütçe kısıtlaması varsa diğeri seçilir bence.
Abim askerde ve 20 günü kaldı.O geldiğinde ekran kartını o alacak pek sıkmayayım dedim onu da o yüzden kararsız kaldım.Bende 1660 ti' den yanayım almışken daha iyisi olsun.Bakalım super çıksın da fiyatlar ne olacak.
İmkan varsa 1660 Ti. Ama imkan yoksa zorlamaya gerek yok, 1660'da güzel bir kart. Alabilirsiniz.
Zorlayabilirsem 1660 ti alıcam.En azından msi ventus 1660 ti modeli alabilirim.1660 gaming modeli ile aralarında 150 tl civarı bir fark var.

@41326 aslında Kara Cuma ile beraber güzel bir fiyat yakalayabilirsin 1660 Ti modeli için. Abinle konuş fiyatları ve site linklerini abine gönder, uygun bulursa ve bütçesine uyarsa o, oradan sipariş versin sen teslim al. Kara Cuma'ya yetişemeyecek sanırım abin çünkü. Fırsatı kaçırmayın bari.

@41326 aslında Kara Cuma ile beraber güzel bir fiyat yakalayabilirsin 1660 Ti modeli için. Abinle konuş fiyatları ve site linklerini abine gönder, uygun bulursa ve bütçesine uyarsa o, oradan sipariş versin sen teslim al. Kara Cuma'ya yetişemeyecek sanırım abin çünkü. Fırsatı kaçırmayın bari.
Evet dediğiniz aklımda inşallah kara cumada fiyatlar düşer de sipariş veririm. Abim yetişemeyecek ama oradan alabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı