GTX 1660 yerine ne alınmalı?

batuhankc

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar. Uzun süredir takip etmemekle birlikte hayretler içerisinde kaldığımı belirtmeliyim. Geçen yıl mayıs ayında indirimiyle birlikte 1800 TL civarına aldığım ekran kartım (ASUS Dual GeForce GTX 1660 EVO OC 6 GB GDDR5 192 Bit ekran kartı) fiyatları 6 ila 7 k arasında değişmekte. 2. el piyasasına baktığımda ise 4.5- 5.5 arasında değişkenlik göstermekte. 4.500 TL'den ilan kurdum 4 bin teklif geldi. Sizce satmalı mıyım? Satarsam kar etmek amacıyla tabii ki sisteme ayak uyduracağım. Sattığımı varsayarak daha sonra 2. el olarak ne almalıyım? İşlemcim AMD Ryzen 5 1600 ve Anaartım MSI B450M-A PRO Max.
Güncel arkadaşlar

Son düzenleme:
Merhabalar. Uzun süredir takip etmemekle birlikte hayretler içerisinde kaldığımı belirtmeliyim. Geçen yıl mayıs ayında indirimiyle birlikte 1800 TL civarına aldığım ekran kartım (ASUS Dual GeForce GTX 1660 EVO OC 6 GB GDDR5 192 Bit ekran kartı) fiyatları 6 ila 7 k arasında değişmekte. 2. el piyasasına baktığımda ise 4.5- 5.5 arasında değişkenlik göstermekte. 4.500 TL'den ilan kurdum 4 bin teklif geldi. Sizce satmalı mıyım? Satarsam kar etmek amacıyla tabii ki sisteme ayak uyduracağım. Sattığımı varsayarak daha sonra 2. el olarak ne almalıyım? İşlemcim AMD Ryzen 5 1600 ve Anaartım MSI B450M-A PRO Max.
Güncel arkadaşlar
Hocam işlemciniz daha üstün bir kartı ne kadar destekleyebilir darboğaz konusunda bilmiyorum. Bende de 1660 Ti var 4.5k teklif geldi daha satmadım. Bence sizde satmayın, stokların düzeleceğine dair net bir haber gelirse, direk satın ve stoklar yenilendiğinde işlemciniz ile birlikte değiştirip daha güçlüsünü alın.

Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. İstediğim paraya sattığımı düşünerek idareten alacağım 1050 ti işimi görür mü sizce? Apex Gta5 gibi oyunlar oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı