GTX 1660S ekran kartı yere düştü

Kart çalışıyor mu, çalışıyor. Performansında bir problem yoksa da hiçbir sorun yoktur. Arkadaşların dediği testleri yaptığınızı varsayıyorum.

Zaten 5cm falan düştü hocam yani ortalama.

@raknhocam konu hakkında test yapmafım sağlam çalışıyordu sizce bir sıkıntı olur mu? PCB'de zarar var mıdır ekran kartı vesaire.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cwde çıktı iyice paranoya oldum.

bilgisizlik adamı paranoya yapar , o paronoyasını da dizginlemek için inanç dünyasına yönelir .

Bir kartın eğer sorunlu sorunsuz olduğunun tespitini soğutucusun kaldırıp bakarak , amper metre ile ölçerek kısa devre şu lehim atma var mı şu bu bakamıyorsanız ...

Yapacağınız en iyi kontrol çözüm yolu

Kartı stres testine sokacaksınız , kart 30 dakika 1 saat boyunca yüksek işlem yükünde hatta fabrika çıkışlı hız aşırtmasında ...

sinyal kesmiyorsa , aynı değerler aynı sıcaklık veriyorsa ... karta hiçbirşey olmamıştır .

Hiçbir çözümü uygulamadan insanları böyle trolleyerek bir yere varamazsınız .

Burada size yardımcı olanlar babasının hayrına oluyor .

Siz onlara böyle muamelede bulunarak onların çözümlerini de uygulamayarak ...

kötülük yapmış oluyorsunuz ...

Öbür dünya cehennem falan unut bunları , ama senin bunu yapman ileride de elbet vicdan azabı çektirecektir ..

Yaptınmı testi bitti gitti .

bilgisizlik adamı paranoya yapar , o paronoyasını da dizginlemek için inanç dünyasına yönelir .

Bir kartın eğer sorunlu sorunsuz olduğunun tespitini soğutucusun kaldırıp bakarak , amper metre ile ölçerek kısa devre şu lehim atma var mı şu bu bakamıyorsanız ...

Yapacağınız en iyi kontrol çözüm yolu

Kartı stres testine sokacaksınız , kart 30 dakika 1 saat boyunca yüksek işlem yükünde hatta fabrika çıkışlı hız aşırtmasında ...

sinyal kesmiyorsa , aynı değerler aynı sıcaklık veriyorsa ... karta hiçbirşey olmamıştır .

Hiçbir çözümü uygulamadan insanları böyle trolleyerek bir yere varamazsınız .

Burada size yardımcı olanlar babasının hayrına oluyor .

Siz onlara böyle muamelede bulunarak onların çözümlerini de uygulamayarak ...

kötülük yapmış oluyorsunuz ...

Öbür dünya cehennem falan unut bunları , ama senin bunu yapman ileride de elbet vicdan azabı çektirecektir ..

Yaptınmı testi bitti gitti .
Yok bir de şunu anlamıyorum, diyelim ki sorun var ne yapabilirsin ki? Bu kadar strese değmez.

Yok bir de şunu anlamıyorum, diyelim ki sorun var ne yapabilirsin ki? Bu kadar strese değmez.

Eğer ki kartı bu şekilde kontrol edeceksiniz , mutlaka teknik bilginizin olması lazım .
Örneğin soğutucu sök tak GPU üzerine macun sür ped koy soğutucuyu monte ederken vidaları sıralı yapmazsan zarar verirsin gibi gibi ...

Düştü bir şey olmuş mudur ? Kartı test ettin mi hayır ? Kartın garantisi varsa garantiye yollarsın hiç olmadı .. Garantisi mi yok kartı test et baktın sorun yok bir sıkıntı da yok .

Daha geçen macun sipariş ettim , sahte çıktı ... Adama sahte olduğuna bir türlü inandıramadım .

Sahte olan ürünün sahte olmadığına , ürün sahte kabul edildi ama adam diyor aslında bu orjinal öyle inanmış .

Kimseyi inandığından vazgeçiremiyorsun , çünkü Tribal insanlar iyicene Triballeşti .

Geri
Yukarı