GTX 1660S sistem 144 Hz yapınca patlamalar oluyor

Yunuss07

Femtopat
Daha fazla  
Sistemi yeni aldım GTX 1660S ekran kartı var. 144 Hz'ye aldığımda patlamalar oluyor, ne zaman 75 Hz indirsem sorun çözülüyor ne yapmalıyım? Monitör ve kablo degistirdim,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Acer kg271cbmidpx 27" 1ms 165 hz monitör ve msi gtx 1660 super ventus xs oc ekran kartı

Vatandan aldim , Servise gitti parçalar da sorun yok,bios falan güncelledik dediler.
Evet
Ekran kartın 144 hz veremediğinde monitör 144 hz görüntü yansıtmaya çalışıyor, ve görüntü bozuluyor. Free Sync'da ise ekran kartı 80 fps verirse monitör de 80 fps yansıtıyor, senin ekran kartın Nvidia, yani Free Sync desteklemiyor, monitörün Free Sync destekliyor ama sen kullanamıyorsun, bundan dolayı olabilir.

Ekran kartın 144 hz veremediğinde monitör 144 hz görüntü yansıtmaya çalışıyor, ve görüntü bozuluyor. Free Sync'da ise ekran kartı 80 fps verirse monitör de 80 fps yansıtıyor, senin ekran kartın Nvidia, yani Free Sync desteklemiyor, monitörün Free Sync destekliyor ama sen kullanamıyorsun, bundan dolayı olabilir.
Ne yapabilirim peki ?

Geri
Yukarı