GTX 1660S sistem LoL'de FPS düşüşü

GeforceHesap

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi bir sistemim olmasına rağmen LoL'de FPS düşmesi yiyorum videolarda izlediğimde işlemci kullanımı her çekirdekte eşit veya yakın olurken fotoğraf ekleyeceğim benim Ryzen 5 2600'de tek çekirdek kullanımı yüzde 97'yi buluyor. Sorun nedir işlemci sıcaklık değerleri normal. FPS düşmesi çoğu oyunda oluyor.
Sistem.
GTX 1660 Super.
Ryzen 5 2600.
8 GB 3000MHz RAM.
240 GB SSD jd.
Bu sorun PC'yi aldığımdan beri var.

Dosya Ekleri

• IMG_20201013_122357.jpg
    IMG_20201013_122357.jpg
    135,7 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleyen: Moderatör:
İyi bir sistemim olmasına rağmen LoL'de FPS düşmesi yiyorum videolarda izlediğimde işlemci kullanımı her çekirdekte eşit veya yakın olurken fotoğraf ekleyeceğim benim Ryzen 5 2600'de tek çekirdek kullanımı yüzde 97'yi buluyor. Sorun nedir işlemci sıcaklık değerleri normal. FPS düşmesi çoğu oyunda oluyor.
Sistem.
GTX 1660 Super.
Ryzen 5 2600.
8 GB 3000MHz RAM.
240 GB SSD jd.
Bu sorun PC'yi aldığımdan beri var.
FPS düşüşü ne kadar oluyor?

Benim bildiğim kadarıyla League of Legends'da çoklu çekirdek kullanım desteği yok. İzlediğiniz videoda OBS kaydı sebebiyle olan bir işlemci kullanımı olabilir. Kaça düşüyor FPS? Monitörün refresh rate'ine FPS'i sabitleyerek hissedilebilir düşüş engellenebilir.

Aynı sistemi kullanıyoruz, sadece bende 16 GB RAM mevcut. Kronik bir stutter problemi yaşıyorum, muhtemelen benim yaşadığım sorunu yaşıyorsunuz. Aylardır bu sorunla uğraşıyorum fakat bir çözümü yok gibi. DX11'e alarak bir nebze azaltabilirsiniz LoL için.

Aynı sistemi kullanıyoruz, sadece bende 16 GB RAM mevcut. Kronik bir stutter problemi yaşıyorum, muhtemelen benim yaşadığım sorunu yaşıyorsunuz. Aylardır bu sorunla uğraşıyorum fakat bir çözümü yok gibi. DX11'e alarak bir nebze azaltabilirsiniz LoL için.
DX11' e nasıl alabiliyoruz acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı