GTX 1660S sistem nasıldır?

Peki nasıl bir sistem önerirsiniz? 10 bin TL'ye monitör klavye mouse kulaklık dahil?
Ekipman kalitesine bağlı. İsterseniz ben size 2060'lı sistemde öneririm ama ekipmanlar bi o kadar da kötüleşir.

İstediğiniz ekipmanları kesinleştirin monitör hariç ona göre düşünelim.

Hocam o zaman kullanacağınız ekipmanları belirleyin monitör hariç ona gôre düşünelim çünkü herkesin ekipmanlarından beklediği kalite farklı 300TL'lik mouse yanına 100TL'lik klavye kullanıyorum ben mesela.
Hocam ekipmanları belirledim.
Kulaklık:https://www.hepsiburada.com/asus-cerberus-kulakustu-siyah-oyuncu-kulaklik-p-BD801167
Mouse:Razer Viper Mini RZ01-03250100-R3M1 Optik Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri
Klavye:MSI Vigor GK30 TR Mekanik Hisli RGB WaterProof Gaming Klavye - incehesap.com

Ekipmanlar daha iyi seçilebilir bence özellikle klavye onun harici seçtiğiniz fareyi bende kullanıyorum aşırı iyi. Şimdi gelelim sistem tavsiyesine:

Normalde Neon MS'i işlemciyi 3600'e upgrade edip önerecektim ancak stoğu bitmiş.

O nedenle Neon GB öneriyorum.

3100 işlemci rahatlıkla 1600Ti'ı besleyecektir ancak sistemi ilerde upgrade ederseniz işlemci değişimi şart. Onun haricinde sistem kronik sıkıntılı parça yok. İlerde elinize para geçerse veya bütçeyi 200-300 TL esnetebilirseniz RAM'ı 16 GB yapmakta fayda var.

Yanına monitör olarak ta bunu öneriyorum:

Ekipmanlar daha iyi seçilebilir bence özellikle klavye onun harici seçtiğiniz fareyi bende kullanıyorum aşırı iyi. Şimdi gelelim sistem tavsiyesine:

Normalde Neon MS'i işlemciyi 3600'e upgrade edip önerecektim ancak stoğu bitmiş.

O nedenle Neon GB öneriyorum.
https://www.itopya.com/jrokez-mid-i...16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-ssd-geforce-espor-pc/ hocam ben de bunu buldum itopya da alınır mı?
Hem de bütçeme uygun bir pc benim seçtiğim. Sizin söylediğiniz yaklaşık 8 bin TL ancak benim seçtiğim 6 bin 700 TL.

Hocam peki bana 7 bin TL'yi geçmeyecek bir sistem önerir misiniz?

300-400TL daha ekleyebilirseniz 10400'e çıkarabilirsiniz işlemciyi. Render falan alacaksanız işlemci önemli ancak bu haliyle de gayet yeterli işlemci.

Edit: 3600MHz ram koymuşum yanlışlıkla anakart ram desteği 2933MHz zaten. 3000MHz seçmeniz yeterli olur.

Geri
Yukarı