GTX 1660S UV sonrası sabit değerde çalışıyor

Ben uygulamanin kararına bırakmıyorum genel 3D ayarlarda optimum diğerleri maksimum 3D ayarlarda mantıksız bence uygulamaya bırakmak.
Bu seferde oyunda grafikler değişiyor hocam :) Bir tarafta oyuna bırakıyorsun, diğer tarafta menüde ayarlara bağlı kalarak kısıtlı oynamak zorunda kalıyorsun. Buradaki mesele 3d menüsündeki FPS sabitlemek ve bu güç modu seçeneği neden uygulamaya bırak seçeneğini seçmemize rağmen 3d menüsüne göre hareket ediyor, işin saçmalığı burada.

Bu sefer de oyunda grafikler değişiyor hocam :) bir tarafta oyuna bırakıyorsun, diğer tarafta menüde ayarlara bağlı kalarak kısıtlı oynamak zorunda kalıyorsun. Buradaki mesele 3D menüsündeki FPS sabitlemek ve bu güç modu seçeneği neden uygulamaya bırak seçeneğini seçmemize rağmen 3D menüsüne göre hareket ediyor, işin saçmalığı burada.

Vallahi bende bilmiyorum hocam NVIDIA panele Update gelmio düzgün zaten ayar yaparken kanı gibi yükleniyor.

Hocam güç seçenekleri neredeydi tam olarak aynı sorun var da.
3D menüsünde ayarı var. Kartın iyiyse bence 3d menüsü seçeneği kullanılmamalı, oyunda gerçekten grafiğe etki ediyor. Bu ayar yapılıp uygulandıktan sonra uygulama kararına bırak seçeneği tekrar aktif edilmeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı