GTX 1660S ve B450M-H için sürücü

Merhaba yeni sistem aldım, yanlış driver yüklememek için size sorayım dedim. Şimdiden teşekkürler.

Sistem parçaları;
Galax GTX 1660 Super.
Gigabyte B450M-H.

Parçalarım bunlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba yeni sistem aldım, yanlış driver yüklememek için size sorayım dedim. Şimdiden teşekkürler.

Sistem parçaları;
Galax GTX 1660 Super.
Gigabyte B450M-H.

Parçalarım bunlar :)
Hayırlı Olsun, iyi günlerde kullanın.Aşağıda arkadaşlar belirtmiş kafa karışıklığı olmasın sildim.

Son düzenleme:
Ekran kartı için Driver takip etmenize gerek yok. GeForce Experience yazılımını indirip kurun o sizin yerinize güncel olanı takip edip kurar. Yeni güncelleme çıkınca bilgilendirir. Diğer Driver'lar'ı kendi sitesinden indirip kurabilirsin ama gerek yok Windows Update kurar zaten ma ekran kartını sakın Win Update kurdurmayın bir şeyleri eksik kuruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış kurma imkanın yok diye biliyorum ekran kartı sürücüsünü. Bazen doğrusunu bile indirince, sisteminiz desteklemiyor, bir sorun ile karşılaşıldı iptal edilecek diye diyor :D

Hepinize teşekkürler fakat BIOS indirmem gerekiyor mu bir söylerseniz sevinirim? Chipset'i indiririm zaten Realtek'de indiririm BIOS indirmeyi BIOS güncellemesi yapması için mi yapmam gerekiyor.
Windows arama kısmına 'dxdiag' yazın ve BIOS sürümünüzü öğrenip, belirtin. Daha günceli mevcut ise güncelleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı