GTX 1660Ti Model Seçimi

Daha fazla  
MSI Gaming X ve Asus ROG Strix dışında alt modelleri alsam performans fark ediyor mu? Ediyorsa çok mu kötü olur? Veyahut diğer markalardan tavsiye edeceğiniz bir model var mıdır?

Hocam bende Armor modeli var. Gayet memnunum, herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Uygun fiyatlı şunu buldum:
İncehesap güvenilirdir. En azından ben kulaklık almıştım ve çok memnun kalmıştım. Birde Gaming X modeli buldum ancak Nanokatalog ne kadar güvenilirdir, orası tartışılır. Oradan hiç alışveriş yapmadım onu söyleyim. Ama sipariş vermeden önce müşteri hizmetlerini arayıp stok sorgulatmanız lazımmış. Ben linki bırakıyorum tercih size kalmış.

Birde şunu ekleyim. AMD'nin 5700 serisi ve Nvidia'nın Super serisi çıktığı için ekran kartı fiyatlarında ciddi bir düşme oluyor. Benim tavsiyem biraz daha sabredip RTX serisinden almanız yönünde. Ama şu da var attığım Armor modelinin kampanyası 25 Ağustos'a kadarmış. Ondan sonra 2600 TL olacakmış. Dediğim gibi tercih senin.

Soğutma ve Performans olarak MSI Gaming X daha iyi.
Ventus: Giriş Seviye
Armor: Orta Seviye
Gaming X: Üst Seviye.
Bu bilgi çok iyi oldu teşekkür ediyorum.
Birde şunu ekleyim. AMD'nin 5700 serisi ve Nvidia'nın Super serisi çıktığı için ekran kartı fiyatlarında ciddi bir düşme oluyor. Benim tavsiyem biraz daha sabredip RTX serisinden almanız yönünde. Ama şu da var attığım Armor modelinin kampanyası 25 Ağustos'a kadarmış. Ondan sonra 2600 TL olacakmış. Dediğim gibi tercih senin.
AMD'nin yeni ekran kartları ne zaman çıkacak acaba onları mı beklesem diyorum?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı